Україна в стартовому матчі обіграла Угорщину в чемпіонаті Європи з футзалу-2016

Фінальний турнір чемпіонату Європи для українців почався з успішного матчу проти угорців. Якщо відштовхуватися від континентального рейтингу і колишніх заслуг, то фаворитом були «жовто-сині», але наразі потрібні були докази класового переваги на практиці.

Зі старту поєдинку Дмитро Сорокін пішов на останнього захисника, заблокував винос і проштовхнув м’яч повз розгубленого воротаря – 1: 0. Кращого дебюту гри навіть важко придумати. Після такого початку з’явилася впевненість, яка була присутня навіть в перепасовках в обороні, а більшість атак завершувалося небезпечними ударами. Стратегічно було дуже важливо і вигідно забити на цій емоційній хвилі другий м’яч.

Під кінець 5-ї хвилини угорці вдарили в великий і дзвінкий дзвін, коли після багатоходівки м’яч влучив у стійку наших воріт. Олександр Косенко не знаходив собі місця на лавці запасних, адже грати від оборони, по всій видимості, ніхто не збирався. Свого тренера заспокоїв Бондар, який після передачі від голкіпера прийняв м’яч на груди, другим дотиком обіграв опікуна і розвернувся обличчям до воріт, а третім ідеально підсік м’яч над голкіпером – 2: 0. На цей раз мадяри швидко відповіли. Дрот вдало в контратаці влучив у дальній верхній кут.

Нудним наш матч вже точно не виходив. Ближче до середини тайму вже Микола Грицина не без рикошету пробив в штангу угорських воріт. Наша команда намагалася контролювати гру, а загострення відбувалися після довгих передач на спеціально грає тільки вперед самотнього нападника. Так, у нього не було підтримки з глибини, але нерідко він залишався один перед голкіпером. Залишалося тільки знайти точку прийому м’яча, щоб воротар не встиг на підстраховку. Гра заспокоїлася, але українці як і раніше грали гостріше конкурента, а рахунок протримався до перерви.

Другий тайм почався з серії атак України з ударами, правда, багато спроб були заблоковані. Якщо не захисниками, то голкіпером з непоганою реакцією. Кілька стартових хвилин «проковтнули», а потім забили. Після перехоплення в середині майданчика вдалося швидко розгорнути контратаку, і якщо з першим ударом Бондаря угорський кіпер впорався, то з другим Овсяннікова – ні, а це вже 3: 1.

До фінальної сирени було далеко, але українці продовжували грати ефективно і розмовляти між собою. Саме підказувати і направляти, як з майданчика, так і з лави, але ні в якому разі не лаятися і не критикувати. Таке ставлення до справи дуже порадувало, і друге потрапляння в стійку наших воріт вийшло тепер тільки дрібним епізодом. Пощастило, і спасибі футбольному богу. Промахнувся і Хошсу після швидкісної атаки по центру. Дуже шкода, що погасити цей атакуючий вогонь не вийшло. Дрот пробив, а ветеран Тренчені не по роках розторопно зіграв на добиванні – 3: 2. Вельми небезпечний рахунок за десять з хвостиком хвилин до кінця.

На цей раз вдалося неприємно здивувати суперника після ауту. Введення м’яча, короткий прохід Валенка по флангу і простріл на дальню штангу, де повинен і вже перебував Микола Грицина – 4: 2.

Після тайм-ауту угорці відразу вийшли з п’ятим польовим виконавцем. Час працював проти наших суперників, які і в такому форматі грали без авантюризму. Угорці один м’яч таки відіграли, але тут же пропустили п’ятий гол. У першому епізоді Дрот покарав за бездіяльність обороняються після довгої передачі, а в другому пройшла передача Журби з флангу, і Бондар оформив на свій рахунок гольовий дубль – 5: 3. У проміжку Дмитро Сорокін, до речі, потрапив в штангу.

Заключна п’ятихвилинка обіцяла бути спекотною, якби не корнер і могутній удар Валенка щільно зі штангою на 36-й хвилині – 6: 3. Тепер залишалося просто довести гру до переможного кінця без помилок і непотрібною нервування. Овсянников ще разок влучив у стійку … Завдання збереження класичного тенісного рахунку не стала складною для підопічних Олександра Косенка.

Україна вже після першої гри групового раунду забезпечила себе путівкою до чвертьфіналу, до речі, в вісімці найсильніших наша команда буде представлена ​​на четвертому ЄВРО поспіль.

Все по темі: Європи  обіграла  Угорщину  україна  футзалу-2016  Чемпіонат