Єдиний реєстр громади: коли і якою ціною?

Ця комісія стосувалась створення єдиного реєстру громади у Кременчуці, виписки та витяги з якого видаватимуть у ЦНАПі. Серед таких довідки про склад сім’ї. Крім того, рішення про те, аби органами реєстрації були Крюківська та Автозаводська адміністрація, мають розглянути на лютневій сесії Кременчуцької міськради.

Та передуватимуть створенню єдиного реєстру досить багато труднощів. Так, керуючі компанії зазначають, що не можуть передати дані в електронному варіанті, бо створювали їх для власної зручності. Тож готові передати лише паперову картотеку. Теж дані у паперовому вигляді має міграційна служба.

Якщо усі дані доводитиметься вносити уручну, то на це знадобиться років 3-4, зазначили на комісії. Тож наразі вирішують, як саме розв’язати цю проблему. Чиї дані доведеться вносити уручну точно – це кременчужан, які не досягли 18-річного віку.

Крім того, підключення до Єдиного державного демографічного реєстру обійдеться у 157 тисяч 500 гривень, а вартість спеціальної станції – 109 тисяч 200 гривень, зазначила Тетяна Печериця, керівник Кременчуцького ЦНАПу.

Усі ці питання вирішуватимуть у робочому режимі.

«Вісник» слідкуватиме та інформуватиме кременчужан щодо цього питання.

Все по темі: витяг  довідка  реєстр  ЦНАП 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин