Гумові чоботи: практично і модно

Якісні, проте синтетичні

Загалом гумові чоботи у кременчуцьких крамницях можна придбати за 400 гривень з утеплювачем, від 150 – якщо утеплювача або устілок немає. Радує той факт, що у більшості кременчуцьких крамниць гумове взуття продають якісне. Перевірити це можна самостійно.

У першу чергу, звернувши увагу на підошву. За кременчуцьких погодних умов вона обов’язково має бути рельєфною. Це захистить від падіння, коли вдень температура з плюсом, а зранку підморожує.

Більшість чобіт у кременчуцьких крамницях виготовлені із синтетичних матеріалів. Натуральний каучук – велика рідкість. Якщо є, то це переважно однотонні чоботи у стилі мілітарі. Вони відчутно важчі і дорожчі (від 550 гривень), проте носитися будуть довше. А ось яскравий принт свідчить, що матеріал точно синтетичний. Проте і таке взуття може прослужити кілька сезонів.

Крім того, варто звернути увагу, аби між підошвою та основою чобота не було шпарин. Підошва має бути досить гнучкою, інакше у взутті буде незручно, та й користі здоров’ю воно не додасть.

Поверхня чобіт має бути без тріщин, подряпин або здуття, а також без білуватих нашарувань – це може свідчити про те, що вони протікатимуть.
Також на зимовий період важливо, щоб взуття мало утеплювач – своєрідну «шкарпетку», яку можна було б витягнути і просушити. Вона може бути з вовняного або напіввовняного полотна, байки, флісу (поліефіру). Такий утеплювач захистить ноги від охолодження, та й ходити буде зручніше.
Окремо від чобіт він коштує близько 140 гривень.

Мода – не для всіх?

Вирушаючи на закупи по кременчуцьких крамницях, варто бути готовим до того, що гумові чоботи можна знайти далеко не усюди. У деяких магазинах пояснюють, що працюють лише зі шкіряними виробами. В інших їх зараз просто не встигають завозити.

До речі, що стосується моди, то у кременчуцьких магазинах із цим також певні труднощі. Досить великий вибір гумових чобіт із яскравими, кольоровими принтами або ж «класичних» – однотонних чорних, коричневих або кольору хакі. Саме таке взуття було у тренді у попередні сезони.
Що ж стосується цьогорічної тенденції, коли гумові чоботи завдяки спеціальним вставкам та прогумованим матеріалам мають більш солідний вигляд і найчастіше виготовлені у стилі мілітарі, то вона до Кременчука майже не дійшла. Асортимент такого взуття у місті невеликий – вдалося знайти кілька моделей із прогумованого матеріалу, що коштували від 600 гривень за пару.

Не вдалося кореспонденту «Вісника» знайти і гумові чоботи зі стрічками, камінцями чи паєтками, які серед модниць донедавна також буди надзвичайно популярними.

Тож якщо хочеться чогось більш ексклюзивного, то у нагоді стане величезна кількість інтернет-крамниць. Та й час доставки по всій Україні – від 2-3 днів. Ціна ж в Інтернеті досить різна. Від 300 гривень за звичайні однотонні чоботи, до 800 і більше – за чоботи з прогумованого матеріалу з хутром, що виглядають майже як шкіряні. До того ж тут багато варіантів гумових ботильйонів на підборах, черевиків зі шнуруванням. Коштують приблизно гривень 450-600.

Крім того, тут можна обрати і текстуру матеріалу: матову, глянцеву, шорстку, тисненну або з імітуванням шкіри.

Усе залежить від фантазії та уподобань.

16.indd

Із чим вдягати

• Яскраві і різнокольорові чоботи будуть добре поєднуватися з приглушеними тонами однотонного одягу.

• Найбільш вдалим вважається поєднання гумових чобіт зі спідницею або сукнею вище колін. Однак не варто поєднувати чоботи з гуми з вузькою спідницею-олівець або з довгою спідницею.

• Можна вдягати вузькі штани, охайно заправивши в чоботи – це додасть елегантності і стильності.

• Трохи грубуваті обриси гумового взуття можна врівноважити жіночними аксесуарами, сумочками і рюшами.

• До речі, не варто підбирати чоботи в колір свого гардеробу. Чоботи, навпаки, виглядатимуть цікавіше, якщо їх забарвлення буде контрастувати з іншим ансамблем. Їх можна носити зі стриманим пальто, френчем, спідницями і штанами, а з настанням літа – навіть із шортами.

16.indd

 

Все по темі: гумові чоботи  мода  мода-2016  тренд 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин