Всеукраїнське шоу талантів: обігрівачі на сцені і танці на площі

– Цей концерт – у першу чергу, можливість для наших талановитих земляків показати себе, а людям – побачити і отримати натхнення для особистих звершень і для того, щоб змінювати своє життя та життя своєї країни на краще, – розповіла про шоу прес-секретар Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен» Юлія Гутшабес.

Умовно концерт можна було поділити на дві частини: вокально-інструментальну та танцювальну.

Серед артистів, які вже встигли виступити, були як кременчужани, так і представники з інших міст: група «Резерв» та реп-виконавець «Kudos» із Дніпропетровська, а також відома рок-родина «C.O.D» – учасниця нашумілого шоу «Україна має талант», резидент відомих клубів і вечірок DJ SUNNY. Кременчук представляли вихованки музичної школи, вокалістки медичного коледжу та кавер-гурт «Ben Jоys».

Співали різне: про «пивасик» і хокей, «Водограй» і про дівчину-панка, «Групу крові» і про історію захоплення репом.

Як зазначили усі учасники, з якими довелось поспілкуватися «Віснику», усі вони мріють, про те, щоб країна дізналася про них, хочуть поділитися з українцями своєю творчістю та побачити українські міста.

Що ж до глядачів, то варто зазначити, що вчора площа могла вмістити і більшу їхню кількість. Проте, певно, позначилися погодні умови. Прямо на сцені для музикантів та вокалістів встановили обігрівачі. Публіка ж підтанцьовувала, обіймалася, а діти – і просто стрибали, аби зігрітися. Проте саме від того, наскільки кременчужан  підтримуватиме публіка, буде залежати, чи потраплять вони у цей концертний тур, зазначила Юлія Гутшабес, а також розповіла:

– Це ще далеко не екстремальні умови. У Павлограді, коли ми виступали, спочатку був мороз, потім пішов дощ, потім сніг, град, потім замело. Люди під парасольками танцювали, а ми – на сцені. Тож зараз просто чудово, навіть тепло.

Що ж стосується сьогоднішньої концертної програми, то її учасниками стануть:

Виконавці вокальної школи естради м.Кременчук

– Група «Психотрон», м. Кременчук

– Реп-виконавець «Kudos»

– DJ SUNNY

Вхід вільний. Концерти у Кременчуці проходять за підтримки Кременчуцької міської ради.

Все по темі: гурт  кожен спроможен  концерт  музика  полоща Незалежності 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин