Грип тікає з Кременчука. Епідемії немає

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, на апаратній нараді в мерії.
За словами заступника начальника міського управління охорони здоров’я Дмитра Петращука, минулого тижня не відбулося росту захворюваності   на грип та ГРВІ, щодня близько 500 звернень від кременчужан надходило до сімейних лікарів  та 170  до швидкої допомоги, що значно менше, ніж коли був пік захворювань.
У стаціонарних відділеннях міських лікарень на лікуванні знаходиться 150 хворих ( дорослих і дітей)  з діагнозом пневмонія, двоє хворих на пневмонію у минулі вихідні померло. За період ускладнення епідситуації у Кременчуці від пневмонії та ускладнень померло 10 кременчужан. Дмитро Петращук  говорить, що у більшості випадків причиною смерті було пізнє звернення хворих за допомогою до лікарів.
Керівник санітарно-епідеміологічної служби Надія Рєзникова також зазначила, що у місті спостерігається зниження рівня захворюваності,  він не досягає епідпорогового рівня. Дещо зросла захворюваність школярів, які після тривалих вимушених канікул повернулися до навчального процесу. Про те, вона знову підкреслила, що ситуація у місті значно покращилася.

Все по темі: пневмонія  сімейних лікарів  хворі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин