Гроші за поїздки кременчуцьким пільговикам видаватимуть в терцентрах

Їх можна забрати відразу після поїздки, а можна скласти купу квитків і отримати гроші. Та вже радять скористатися можливістю безкоштовно поїхати, поки діє обласна програма.

Сьогодні, 8 лютого, у мерії розповіли представникам громадських організацій, як можна отримати виплату компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільговим категоріям громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км)

Перше, що пояснили, що кількість поїздок, вартість яких компенсується з обласного бюджету обмежена.

Так один пільговик може здійснити не більше 40 поїздок на рік на міжміських внутрішньообласних маршрутах  та не більше 10 поїздок на рік на міжміських міжобласних маршрутах.

Де купувати квиток?

Особливий акцент: пільговик має купити квиток лише в АВТОВОКЗАЛІ. І там видаватимуть іменні квитки, вартість яких можна компенсувати. Щоправда відразу надійшло питання: а що робити, якщо пільговик поїхав в селище чи село, де немає автовокзалу. Як бути в такій ситуації? На це наразі відповіді немає, цей механізм в програмі не передбачено.

Що треба, аби отримати компенсацію?

Пільговик звертається за місцем реєстрації до територіального центру соціального обслуговування (адреси наведено нижче)та подає:

– проїзні документи на проїзд в автомобільному транспорті міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) із зазначенням прізвища та ініціалів пільговика та номера посвідчення (проїзний квиток з фіскальною пам’яттю);

– пред’являє паспорт та пільгове посвідчення;

– заповнює Заяву про виплату компенсації з обов’язковим зазначенням способу виплати.

Можна звертатися за компенсацією після кожної поїздки, а можна зібрати відразу всі квитки. Гроші обіцяють повертати протягом 10 днів, після всіх перевірок, які проводять спеціалісти. Компенсацію пільговик може отримати через пошту чи отримати на картку

Скільки і хто з кременчужан має право?

За повідомленнями Автозаводського і Крюківського районних управлінь соцзахисту населення, наразі до 20 000 кременчужан може розраховувати на повну, або часткову компенсацію (ХТО САМЕ ДИВІТЬСЯ В ТАБЛИЦІ).

Варто зазначити, що дітей війни і чорнобильців в цьому переліку немає. Як зазначила керівник ГО «Діти війни» Євдокія Старушко, їх громадська організація збирається домагатися, щоб виконувався Закон і цій категорії населення надали пільги.

 Звернутися за компенсацією можна щодня (крім вихідних) понеділо-четвер: з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00) Територіальний центр соціального обслуговування Автозаводського району : вул.. 60 років Жовтня, буд 130, каб 7. (телефон (05366) 5-39-49 Територіальний центр соціального обслуговування Крюківського району: вул.. Приходька, буд 9, каб 418 (телефон (05366) 6-11-79).

опис схеми (1) Перелик окремих категорий громадян (1)

Все по темі: компенсація  проїзд  схема 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин