Мер Малецький не відмовляється від премії, як того вимагали кременчужани

«Так давайте тоді і від зарплати відмовимося. А що?», – так міський голова Кременчука прокоментував журналістам про те, що одна з петицій набрала необхідну кількість голосів для розгляду.

Йшлося про петицію, в якій кременчужани вимагали від мера відмовитися від премії за січень через те, що було погано розчищене місто.

Віталій Малецький зазначив, що петицію розгляне не він, а його заступник.

«Є певні речі, які треба зрозуміти. Система державної влади і місцевого самоврядування не може існувати без оплати праці. Коли рівень зарплати не змінювався з 2008 року, то премія для багатьох співробітників виконкому. Це  є певним компенсаційним механізмом. І у деяких наших працівників посадовий оклад на рівні мінімальної зарплати: у керівників відділів, секторів, провідних фахівців. По суті, посадовий оклад, це мінімальна зарплата. І для того, щоб врахувати міжпосадові співвідношення, використовується механізм премій і надбавок.

Премія – це не завжди за хорошу роботу. А тому що в державі з 2008 року не переглядалися умови праці працівників місцевого самоврядування. Це одна з причин, яка стримує розвиток місцевого самоврядування. Держава повинна повернутися обличчям і переглянути посадові оклади», – розширена відповідь від мера.

 

А далі він повідомив, що премію за січень вже отримав.

Все по темі: мер  петиція  премія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин