Не почули: кременчужан і далі їздитимуть в маршрутках по 4 грн

Зниження тарифів у Кременчуці не варто чекати. Не петиція до міського голови, ні зверенння депутатів не пренесли результатів.

Сьогодні, 8 лютого, на спільному засіданні депутатських комісій з питань промисловості і транспорту і соцзахисту населення підняли питання про зниження вартості проїзду в маршрутках  міста, як того вимагають кременчужани, посилаючись на зниження вартості палива. І як це вимагали депутати міськради у своєму запиті на сесії.

Як пояснив начальник міського управління економіки Микола Здойма, у порівнянні з березнем 2015 року, коли в Кременчуці було встановлено в маршрутках тариф в 4 грн, ціна на дизпаливо зменшилась на 8%, проте ціна на газ навпаки зросла на 20%.

Крім того, в розрахунках береться до уваги зарплата і запчастини, які зросли в ціні.

Головний транспортник міста Руслан Івашина в свою чергу зазначив,що для зниження тарифів потрібні розрахунки, а їх не подавали перевізники.

До речі, представник кременчуцьких перевізників, а саме директор “Союз-Авто-Експрес” (маршрути №3А, №3-Б, 25) Костянтин Мірошниченко зазначив, що якщо зробити розрахунки, вони будуть вищі.

Тож поки зниження ціни в маршрутках не передбачається.

Тут треба зазначити, що полтавських перевізників Антимонопольний комітет змушує знизити вартість проїзду у зв’язку із зниженням ціни на пальне. На Кременчук це не поширюється.

Все по темі: маршрутки  проїзд  Тарифи 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин