Кременчуцькі копи готуються складати присягу

Подія на яку чекає усе місто наближається… Поява нової патрульної поліції сколихне не тільки кременчужан, а й місцевий криміналітет. На присягу кременчуцьких копів, до Кременчука може приїхати керівництво Нацполіції, МВС та можливо і сам президент.

Менш, ніж за три тижні, 27 лютого, на вулицях Кременчука з’являться нові патрульні поліцейські. Вони повернуться з Києва, після тримісячного навчання, і складуть свою присягу на площі, біля пам’ятника Шевченка.

Виданню «Вісник Кременчука» начальник кременчуцької поліції Вадим Могила повідомив, що нові поліцейські осядуть у приміщенні колишніх працівників ДАІ. Саме там буде сформована їх база, де вони розміщуватимуться постійно.

Правоохоронці припускають, що у зв’язку з складанням присяги новими поліцейськими, до Кременчука може завітати керівництво Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції та навіть, сам президент. Про те, про візит Петра Порошенка до Кременчука поки що, «ходять», тільки чутки.

Самі ж правоохоронці вже радіють появі нових патрульних у місті, сподіваючись на те, що це відіб’є бажання у кременчужан навіть подумати про скоєння якось правопорушення. Патрулювати вулиці копи почнуть, як тільки-но складуть присягу. Вони відповідатимуть не тільки за вулиці Кременчука та Кременчуцького району, а ще й сусіднього Комсомольська.

На думку начальника кременчуцької поліції Вадима Могили, така кількість нових патрульних поліцейських є не великою.

«Це не означає, що усі 250 чоловік будуть патрулювати вулиці, – говорить Вадим Могила.  – Певна кількість поліцейських, будуть займатися документацією, аналітикою і іншими обов’язками. У них своя структура, свій штаб. Тому працювати з іншими громадськими формуваннями, які раніше допомагали поліції у патрулюванні, будемо й надалі. Хто буде начальником  кременчуцької патрульної поліції невідомо. Це вирішує вище керівництво».

Даішників більше не буде

Колишніх кременчуцьких працівників Державтоінспекції, а це 180 чоловік, усіх скоротили. З цієї кількості, 20 осіб, більше не захотіли працювати у правоохоронній структурі. Інша кількість даішників подалася до кременчуцької поліції працювати дільничними, а ще у слідчому та розшуковому відділах. Проте й там, вони зможуть затриматися не всі, адже вже наприкінці березня, на всіх працівників кременчуцької поліції чекає переатестація.
«Ми проводимо навчання, оновлюємо законодавчі знання наших співробітників, – зазначає начальник кременчуцької поліції, – таким чином готуємося до переатестації».

Замість 102 відкриють call-центр

Раніше правоохоронці повідомляли про те, що замість звичайної лінії «102»  з появою нових патрульних поліцейських і поліції в цілому, з’явиться сучасний call-центру. Відтепер, усі дзвінки від кременчужан будуть фіксуватися у Полтаві, де їх прийматиме черговий. Далі правоохоронці передаватимуть сигнал тим патрульним, які на той момент знаходиться найближче до місця скоєння злочину. Для цього у  call-центрі працюватиме спеціальна карта на якій відображатимуться місце знаходження усіх патрулів по області, в тому числі Кременчуці та Кременчуцькому районі. Така система call-центру буде єдиною на всю Полтавську область. Самі ж правоохоронці зазначають, що такий call-центр буде набагато ефективнішим. Проте телефонувати до поліції усі кременчужани будуть, як і раніше, набираючи на телефоні три звичні цифри 102.

Все по темі: копи  нова поліція  патрульні 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин