Кременчужанина визнали кращим суддею бодібілдингу України

 

Це почесне звання йому присудив виконком національної федерації і у квітні наш земляк отримає заслужену нагороду. Олександр Гордієнко суддя міжнародної категорії і відомий в Україні тренер з бодібілдингу. Сьогодні кращий суддя України поділився з «Полтавщиною Спорт»:

— Олександре, вітаю Вас з почесним званням. Скажіть, яким чином можна оцінити роботу арбітра в бодибілдингу?

— Ну арбітр це не лише той хто судить. Головний арбітр змагань, це свого роду організатор і функціонер. Саме за організаційні заслуги люди і отримують такі звання. Що стосується мене, то я створив Федерацію бодібілдингу в Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Також суджу на всіх престижних національних та міжнародних змаганнях.

— За якими критеріями оцінюєте спортсменів?

_ Існує багато номінацій і є різні критерії. Зазвичай оцінюються пропорції тіла. Якщо це чоловік, то він має бути максимально схожим на Аполлона. От є статуетка Аполлона — фігура спортсмена має бути максимально на неї схожою. Просто гора накачаних м’язів тут не пройде. Що ж до жінок, то тут теж оцінюються пропорції тіла — тонка талія, спина, плечі стегна, словом — шукаємо ідеальну фігуру. Також спортсмени мають вміти себе подати. Це теж важливий аспект, який враховується при оцінюванні.

— Чи часто доводиться чути нарікання на роботу суддів?

— Звісно, як і у всіх видах спорту. Особливо на жіночих змаганнях. Починають розповідати, що суддя спить зі спортсменкою і «тягне» її. Але ж змагання оцінюють дев’ять суддів. Система оцінювання робить будь-які махінації практично нереальними.

 

 

Все по темі: бодібілдинг  Гордієнко  кращий  кременчужанин  суддя  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин