Сайт ЦНАПу Кременчука продовжують удосконалювати

Так, у розділі «Онлайн послуги» відтепер є можливість ознайомитися з послугами, які надає кременчуцький ЦНАП онлайн, та замовити їх, а також є посилання на онлайн-послуги, які надають державні органи, зокрема: Міністерство юстиції України, Державна міграційна служба України, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Державна архітектурно-будівельна інспекція України, Міністерство екології та природних ресурсів України.
Керівник ЦНАПу Тетяна Печериця говорить, що відтепер кременчужанам не потрібно окремо шукати сайти цих державних органів, щоб замовити ту чи іншу послугу, достатньо лише зайти на сайт Центру надання адміністративних послуг м. Кременчука, у розділ «Онлайн-послуги».
Керівник ЦНАПу говорить, що також можна перевірити, як буде записане прізвище громадянина у закордонному паспорті або в ІD-картці. Для цього необхідно зайти на посилання Державної міграційної служби України «Перевірка транслітерації у паспорті громадянина України у формі картки (ІD) та паспорті громадянина України для виїзду за кордон», ввести своє прізвище та ім’я українською мовою і отримати транслітерацію. Про це пише прес-служба міськвиконкому.

Все по темі: онлайн  послуги  ЦНАП 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин