Адвокат Харченка виступає у суді проти дій слідчого і прокуратури

По справі збирають документи…

В Автозаводському районному суді розглянули справу стосовно бійки, яка відбулася між місцевим активістом Леонідом Харченком і чиновником Олександром Головачем. Цього разу позов стосується незаконних дій з боку слідчого та уповноважених осіб кременчуцької прокуратури.

Адвокат Дмитро Лоріш, який у суді представляв інтереси Харченка, розповів, що коли під час сесії міськради сталася бійка, обидва фігуранти бійки, подали один на одного, заяви до поліції.

«Ця справа, у якій Харченко виступає підозрюваним, була призупинена, – говорить Дмитро Лоріш. – Сам же Харченко був оголошений у розшук. Хоча весь цей час, він перебував і досі перебуває, у зоні бойових дій. Його можна було знайти через військкомат. Останнього разу слідство було «заморожене» 26 січня 2016 року».

Представник активіста звернувся до суду, аби розгляд справи по Харченку поновили.
Прокурор Віктор Мельник у суді повідомив, що до справи не надали ряд документів, а саме витяг про кількість і види процесуальних дій, постанову слідчого, та документ про призначення певних осіб за справою. Прокурор попросив суддю перенести справу для того, аби зібрати усі ці необхідні документи.

Адвокат Харченка зазначив, що згоден з тим, щоб ці документи були надані до справи, а також він хоче перевірити, чи дійсно справа вносилася до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань і чим взагалі займатися весь цей час правоохоронці.

Слідчий по справі у суді зазначив, що декілька разів намагався зустрітися з Харченком, говорив із ним по телефону, але той не давав йому чіткої відповіді, й до нього так і не з’являвся. Повістки, які він, «польовою» поштою надсилав до зони АТО, залишилися без відповіді. Тому слідство оголосило активіста Леоніда Харченка у розшук.

Суддя Юрій Рибалка переніс справу на 14:00 у п’ятницю, 12 лютого.

Все по темі: Головач  суд  Харченко 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин