У березні стартує нова хвиля мобілізації

Володимир Лазарєв, військовий журналіст:
Згідно останніх рішень військового відомства державного керівництва, у відношенні стимулювання військової служби дуже багато раніше мобілізованих хлопців залишаються на службі. Тому не вбачається особливого дефіциту спеціальностей. Але дійсно таки буде призов за основними спеціальностями.

Призвуть українців у віці від 25 до 60 років, які вже мають військову спеціальність.
Володимир Лазарєв, військовий журналіст:
В першу чергу -це водії, снайпери, спецпризначенці. Тобто військові, які мають досвід у виконанні спецоперації.”

На контрактну службу в Україні цього року планують залучити 4 тисячі осіб. До того ж, із 1 січня мінімальна зарплата військовослужбовця збільшена до 7 тисяч гривень. У військкоматах замість паперових справ військових, використовуватимуть Єдиний електронний реєстр. Скільки буде призовників саме із Полтавщини – поки що невідомо. Втім, вже можна підбити підсумки роботи Збройних Сил за минулий рік, – говорить Володимир Лазарєв, – наприклад, Полтава підготувала понад 10 тисяч фахівців військової справи.

Володимир Лазарєв, військовий журналіст:
За 1 рік у нашому навчальному тренувальному центрі військ зв’язку, підготовлено 13 тисяч фахівців. І всі вони виконують під час мобілізації свій громадянський обов’язок.

Загалом в державі за минулий рік голошено в розшук 7 дизертирів, із них – одна жінка. Їм загрожує позбавлення волі на строк не менше двох років. Жителів Полтавської області серед них немає.

Джерело – ІРТ

Все по темі: березень  мобілізації  нова  хвиля 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин