«Знімати» кременчужан можуть почати у під’їздах

Поліція закликає кременчужан «озброїтися» камерами відеоспостереження. 

Правоохоронці впевненні, що єдиний спосіб протистояти злочинному світу – це камери відеоспостереження. Не дивлячись на те, що вони є на всіх в’їздах і виїздах з міста, а також на деяких зупинках громадського транспорту, поліція закликає встановити камери усіх бізнесменів, власників торгових точок, особливо, власників магазинчиків.  Мовляють, це не тільки допоможе по «гарячих слідах» упіймати зловмисників, а й створить безпечні умови для роботи співробітників.

Проте, виявляється, камери відеоспостереження є навіть у декількох будинках на Молодіжному. Їх встановили на виході з під’їзду. Таким нововведенням правоохоронці тільки раді.

«Камери на будинках дозволяють упіймати зловмисників, які обкрадають комори, – говорить начальник кременчуцької поліції Вадим Могила».
Закликає встановлювати камери на дачних і приватних будинках у Кременчуцькому районі начальник кременчуцького відділення поліції Микола Кульчинський.

«Хто не хоче користуватися приватними охоронними фірмами, можуть звертатися до державних установ, – говорить він. – Якщо у будинку є сигналізація, вірогідність того, що крадій наважиться на злочин, мізерна».

Проте, на запитання репортера, чи встигне доїхати така охоронна фірма у село, якщо з центру Кременчука їхати до будинку, хоча б хвилин 30, отримали відповідь:

«Власники помешкань укладають з охоронними фірмами договір, де чітко прописано, за який час, у разі тривоги, вони повинні прибути на місце, – говорить Кульчинський. – Такі фірми можуть ставити свої наряди у селах. Приміром, один наряд на декілька сіл. У разі тривоги, вони рушатимуть на допомогу звідти».

Все по темі: камери відеоспостереження  під’їзди  поліція 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин