Хокеїсти кременчуцької команди допомогли збірній України перемогти Румунію

Україна — Румунія 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Напередодні українська делегація з деяким запізненням прибула в Саппоро, тому тренерському штабу довелося скасувати вечірнє тренування, і вперше лід арени наші гравці випробували на ранковій розкочування перед стартовою грою з Румунією, повідомляє прес-служба клубу.

Можливо, саме втома після перельоту позначилася на діях наших гравців в першому періоді. Володіючи повною перевагою, синьо-жовтим так і не вдалося пробити 19-річного воротаря Аттілу Адорьяна, а нападник Георгій Кіча нарвався ще й на дисциплінарний десятихвилинний штраф.

Лише до середини другого періоду підопічні Олександра Савицького «розпечатали» румунського голкіпера. Причому зробила це номінально четверта трійка нападу – закинув Владислав Луговий. Буквально відразу Віктор Захаров заробив буліт, але не зумів його реалізувати, а в кінці періоду Андрій Міхнов подвоїв перевагу українців. Крапку в матчі поставив захисник Денис Ісаєнко в кінці третього періоду – 3: 0.

Румунії та і не вдалося пробити Едуарда Захарченка, який оформив свій перший шатаут в офіційних матчах за національну збірну. Виділимо також гол + пас нападника білоруської Юності Андрія Міхнова і першу шайбу в офіційних матчах національної команди Владислава Лугового, яка відразу ж виявилася переможною.

Україна: Захарченко (Шевчук); Толстушко — Петрухно, Ісаєнко — Романенко, Андрейків — Побєдоносцев, Алексюк — Таран; Захаров — Карпенко — Бабинець, Кіча — Гніденко — Петранговський, Луговий — Кузьмик — Бойков, Міхнов — Бондарєв