Наталія Могилевська обіцяє кременчужанам: «Все буде добре»

Початок – о 19 годині.

Внесок Наталії Могилевської в культурне життя України був відзначений безліччю нагород, серед яких такі звання: Народна артистка України, «Краща співачка», «Найкрасивіша жінка» (за версією Viva, 2007), «Кумир нації» (2007), «Жінка року »2008 (за версією Hello) та інші титули. Артистка бере активну участь в популярних телепроектах: «Шанс», «Фабрика зірок», «Майдан’s», «Голос Країни».

Автором однойменної композиції “Все добре”, яку виконує Наталія Могилевська, є Макс Барських. Пісня написана в стилістиці перших альбомів співачки, в ній згадуються фрази з різних пісень Могилевської кінця 90-х – початку 2000-х років. «Ця пісня викликала у мене вихор емоцій: романтичних, ностальгічних і радісних одночасно Бо вона дійсно схожа на мої перші альбоми, на переживання того часу, на чистоту, щирість і безпосередність, з якою тоді молодий український шоу-бізнес писав свої треки .. ми втомилися від суєти, наслідування і погоні за успіхом і матеріальними цінностями Мені хочеться вірити, що настав час, коли простота, щирість знову увійшли в моду», – прокоментувала вихід пісні на власному каналі на YouTube Могилевська.

Цікаво, що в музику Могилевську призвела перша любов. Хлопчика звали Тарас Дудар, багато років опісля він став режисером програми “Шанс”. Його батько був керівником фольклорного колективу “Родина”, в який Наташа пішла, щоб бути ближче до Тараса і навчитися співати в хорі. Потім вона перейнялася дивовижною атмосферою, яка панувала в ансамблі, і затрималася в ньому на кілька років.

Телефони для довідок та замовлення квитків: 098 306 55 05, 70-31-97.

 

 

Все по темі: Все буде добре  концерт  Міський палац культури  Наталія Могилевська 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин