Трьох засуджених кременчужан побили в камері

Потерпілим надавали допомогу медик швидкої.

В ізоляторі тимчасово тримання, що знаходиться в адмінбудівлі кременчуцької поліції на вулиці Київській, сьогодні зранку побили чотирьох засуджених. В одного з них, о 10:00, мало розпочатися судове засідання в Кременчуцькому районному суді. Саме там потерпілий зустрівся з матір’ю, яка побачила, що син кульгає та має гематому на голові.

«Син розповів мені, що сьогодні, близько 08:00, його та ще трьох хлопців побили в ІТТ, – говорить Лариса Блоха. – До них у камери зайшли декілька чоловіків у камуфляжі з масками на обличчі. Сказали, що це перевірка і почали їх бити кийками. Під час того, як їх били, більше нічого не пояснювали і не говорили. Раніше мого сина також били у поліції, це було близько двох років тому. Тоді це було у відділенні».
Потерпілому медики надали допомогу, близько 14:00. Крім нього, по допомогу до лікарів звернулися ще двоє засуджених, які були у камері.

Виданню «Вісник Кременчука» прес-офіцер кременчуцької поліції Анна Васенко повідомила, що працівники поліції не можуть самі собі надавати кваліфікаційної оцінки.

«Цією справою буде займатися прокуратура, яка вже із сьогоднішнього дня почала розслідування, – говорить прес-офіцер Анна Васенко. – Цей чоловік раніше вже був судимим за скоєння тяжких злочинів, зараз його судять також по тяжким злочинам у Кременчуцькому районному суді. Факт події ми не приховуємо, ми відкриті. Буде проведено розслідування».

Заступник начальника кременчуцької поліції Дмитро Ломов повідомив, що скарги на нанесення тілесних ушкоджень надійшли від трьох засуджених.

«Якої саме тяжкості вони отримали тілесні ушкодження, встановлять лікарі, – говорить Дмитро Ломов. – В залежності від цього, буде відповідна кваліфікація по справі. За справою проводитиметься розслідування».

Все по темі: засуджені  ізолятор  ІТТ  побиття 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин