У Кременчуцькому професійному ліцеї нафтопереробної промисловості відбувся захід з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану

Миротворців, а також військових, які ціною власного життя захищають суверенітет та цілісність України,  із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначенням 27-ї річниці  виводу військ з Республіки Афганістан привітав заступник міського голови Дмитро Кравченко. Він подякував бійцям за вірність українському народу та нагородив військових спец-роти «Кременчук» Почесними грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Щирі слова вітання та подяка за мужність та героїзм, виявлені під час бойових дій, прозвучали на адресу миротворців і від  голови Кременчуцької міської організації інвалідів Бориса Гонзи та  депутата Полтавської обласної ради Василя Хоменка.

Одинадцятьох найкращих воїнів нагородили медалями «Захисник Вітчизни»,  цього дня отримали подяки також  військові капелани, волонтери, які допомагають українській армії перемагати ворога. Усіх загиблих героїв АТО та полеглих воїнів-інтернаціоналістів присутні вшанували хвилиною мовчання. Приємним подарунком для військових стала концертна програма, підготовлена  ліцеїстами навчального закладу.

 

Все по темі: Афганістан  виведення  військ  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин