У селах Кременчуцького району шерифам виділять приватні будинки

Поліцію наблизять до людей і зроблять опорою від зловмисників.

У Кременчуцькому районі поліція разом із головами сільських рад та об’єднаних громад планує видати дільничним, які будуть називатися шерифами, невеликі помешкання. За кожною громадою у поліції планують закріпити одного або двох правоохоронців.

За словами начальника Кременчуцького відділення поліції Миколи Кульчинського, у них вже є домовленість з Пришибською сільською радою та селом Омельник.

«Громади цих сіл планують зробити міні-будинки для ширифів, – говорить Микола Кульчинский. – Тобто виділять якусь ділянку, чи приватний будинок, щоб дільничний міг там жити, а до нього мешканці сіл могли звертатися у будь-яку годину».

Вже планується, що в таких помешканнях буде закріплено по два чоловіки, але на всі громади стільки шерифів не вистачить.

«Кременчуцький район у нас самий великий, – продовжує Микола Кульчинський. – У тому плані, що у нас п’ять об’єднаних сільських громад. По всій області всього громад 12, а у нас п’ять. Інколи не вистачає людей, щоб перекрити район. Буває таке, що протягом доби трапляється декілька злочинів у різних точках району. Дільничний буває один і йому доводиться обслуговувати три, а той чотири села».

Точна дата появи шерифів у селах Кременчуцького району невідома.
Нагадаємо, що кременчуцькі копи готуються складати присягу.

Все по темі: Кременчуцький район  приватні будинки  села  шерифи 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин