Як керівник Пенсійного фонду Полтавської області Володимир Тараторін вибивав борги з кременчуцьких підприємств

Сьогодні у кременчуцькій мерії відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості перед Пенсійним фондом. Загалом цей борг у Кременчуці сягає 16 мільйонів гривень.

Вибивати борги приїхав особисто керівник Пенсійного фонду Полтавської області Володимир Тараторін. На засідання комісії запросили представників найбільших підприємств-боржників – ПАТ «АвтоКрАЗ», будівельної фірми ЛТД, Кременчуцького тролейбусного управління і кількох вищих навчальних закладів. Із вишів ніхто так і не прийшов.

Заслухали тих, хто з’явився. Від автозаводу пообіцяли тримісячний борг скоротити до 1 березня до одного місяця. А згодом погасити й решту. Будівельники і транспортники пообіцяли скласти графік погашення заборгованості і до кінця року повністю розрахуватися з Пенсійним фондом.

«Січень і лютий завжди важкі місяці щодо податкового навантаження, з березня усе нормалізується», – виправдовуються боржники.

«А кому зараз легко, – парирував Володимир Тараторін і пригрозив у сталінському стилі, – пам’ятайте, незамінних людей немає, є незмінені».

Наразі пенсії у Кременчуці виплачують вчасно, але є деяка напруга, – підкреслив Володимир Тараторін.

Він також повідомив, що невдовзі відбудеться реорганізація Пенсійного фонду. У Кременчуці буде одне управління Пенсійного фонду, яке об’єднає Кременчук, Комсомольск, Кременчуцький та Козельщинський райони.

Нагадаємо, Володимир Тараторін – колишній заступник міського голови з питань залучення інвестицій. Він також курирував питання будівництва нового мосту через Дніпро у Кременчуці. Це було за міського голови Олега Бабаєва. «Якщо не принесе грошей, то за підсумками року виженемо», – чи то жартома, чи всерйоз заявив тоді мер, який приймав Тараторіна на роботу.

Міст у Кременчуці так і не збудували, інвестиції у місто так і не потекли.

Все по темі: борги  Кременчук  пенсійний  Тараторін  Фонд 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин