Аферисти виносять гроші з квартири і «здирають» з банківських карток

Двох кременчужан залишили без грошей.  

До квартири 74-річної пенсіонерки у четвер, 11 лютого, завітали дві жіночки, які представилися соціальними працівниками. Завзяті «працівниці» усіляко відволікали бабусю. Після того, як жіночки пішли, пенсіонерка виявила, що з її квартири зникло 4600 гривень.

До рук аферистів потрапив і 58-річний чоловік. До нього зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. Він запропонував кременчужанину замінити банківську картку. Чоловік погодився та повідомив аферисту особисті дані про свій рахунок. Згодом, потерпілий дізнався, що з його рахунку зникло 11 тис.грн.

Правоохоронці закликають усіх кременчужан, які мають батьків похилого віку, попередити їх про можливу небезпеку. Краще всього, не впускати невідомих людей до своєї квартири та телефонувати до відповідних установ, щоб дізнатися, чи дійсно подібні «співробітники» там працюють.
«Щодо банківських карток, – говорить прес-офіцер кременчуцької поліції Анна Васенко, – будь-які проблеми необхідно вирішувати у відділеннях банків, а не з невідомим людьми по телефону».

За двома справами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за статтею про шахрайство.

Все по темі: аферисти  псевдосоцпрацівники  шахраї 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин