На кременчуцьких перевізників чекає незалежний аудит

Депутати міськради хочуть збільшити кількість автобусів на маршрутах.

На депутатській комісії з питань соцзахисту, під час розгляду програми стосовно відшкодування коштів перевізникам, чиновники вирішили провести незалежний аудит усіх перевізників, для того, аби визначити реальний пасажиропотік на маршрутах і вартість проїзду.

Ще депутати планують оновити програму, за якою пільговики зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті, а програму стосовно відшкодування коштів підприємцям, розглянуть на сесії міськради, яка відбудеться 23 лютого.

За словами депутата міської ради Дениса Терещенка, у Кременчуці необхідно збільшувати кількість великих автобусів і зменшувати кількість маршруток.

«Потрібен перехід на автобуси більшої місткості, – говорить Денис Терещенко. –  Вартість проїзду у транспорті звичайного режиму необхідно збільшити. Незалежний аудит усіх перевізників наша фракція проведе за власні кошти. Перевізники розповідають, що багато грошей вони витрачають на паливо, але всі знають, що вони його беруть з тепловозів за 11 грн./л.»

Також Денис Терещенко зазначив, що наразі перевезення пільговиків, є дуже специфічним питанням і справа не рухається з місця.
«Мені відомо, що Кабмін проти того, аби впровадити в країні адресну допомогу пільговикам, – додав Денис Терещенко».

Чи всі перевізники згодні на проведення незалежного аудити, поки що невідомо.

Все по темі: автобуси  маршрутки  пільговики  транспорт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин