На кременчуцьких перевізників чекає незалежний аудит

Депутати міськради хочуть збільшити кількість автобусів на маршрутах.

На депутатській комісії з питань соцзахисту, під час розгляду програми стосовно відшкодування коштів перевізникам, чиновники вирішили провести незалежний аудит усіх перевізників, для того, аби визначити реальний пасажиропотік на маршрутах і вартість проїзду.

Ще депутати планують оновити програму, за якою пільговики зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті, а програму стосовно відшкодування коштів підприємцям, розглянуть на сесії міськради, яка відбудеться 23 лютого.

За словами депутата міської ради Дениса Терещенка, у Кременчуці необхідно збільшувати кількість великих автобусів і зменшувати кількість маршруток.

«Потрібен перехід на автобуси більшої місткості, – говорить Денис Терещенко. –  Вартість проїзду у транспорті звичайного режиму необхідно збільшити. Незалежний аудит усіх перевізників наша фракція проведе за власні кошти. Перевізники розповідають, що багато грошей вони витрачають на паливо, але всі знають, що вони його беруть з тепловозів за 11 грн./л.»

Також Денис Терещенко зазначив, що наразі перевезення пільговиків, є дуже специфічним питанням і справа не рухається з місця.
«Мені відомо, що Кабмін проти того, аби впровадити в країні адресну допомогу пільговикам, – додав Денис Терещенко».

Чи всі перевізники згодні на проведення незалежного аудити, поки що невідомо.

Все по темі: автобуси  маршрутки  пільговики  транспорт 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин