У Кременчуці школярка посилала поліцію і перехожих на «три» букви

Правоохоронці затримали п’яних неповнолітніх дітей.

У Кременчуці на зупинці Радянської Армії компанія п’яних неповнолітніх кременчужан матюкала перехожих місцевих мешканців і обливала їх водою.
Виданню «Вісник Кременчука» у прес-службі кременчуцької поліції повідомили, що одну з дівчат, яка влаштувала істерику, оперативно-слідча група забрала до відділу поліції.
Правоохоронці з’ясували, що вона навчається в одній із престижних шкіл міста. Четверо неповнолітніх вживали алкогольні напої, тому що святкували кінець «навчального» тижня і День Святого Валентина.

«Дівчата знаходилися у такому стані, що їх легко могли пограбувати, або ще гірше, стати жертвами зловмисників, – говорить прес-офіцер кременчуцької поліції Анна Васенко. – З закладом, де вони навчаються, проведено профілактичну роботу про те, що як проходять у них святкування та дискотеки».

Свідком події стала одна з кременчуцьких активісток, Ірина Митрофанова. На своїй офіційній сторінці у Facebook прокоментувала дану подію:

Решили встретиться с подружкой. Вышла на остановке Советской Армии, а тут как раз упитые малолетки резвятся. Обзывают прохожих матом и обливают водой. Ну не смогла пройти мимо. Наслушалась таких матов, что прозрела. Дожила до таких лет и не слышала многого. Одну малолетку задержала до приезда милиции. Что она только не вытворяла. И лягалась, и брыкалась и истерила. Приехал наряд и мы все поехали в участок. А там началось самое интересное. Эта девица, воспитанница приличного лицея ужралась двумя пакетами портвейна 777. Пили исключительно с горла, как она выразилась-конец недели. Имею право. И вообще сегодня у меня праздник день влюблённых. Сия воспитанница лицея “благородных” девиц 2001 года рождения. У неё конец недели? Милиция тоже получила свою порцию матов и направление на три буквы. Короче, с подругой мы практически не встретились. И в магазине продали этим малолеткам спиртное. Хорошо все закончилось хорошо и они не нашли приключений себе на пятую точку.

На даний час у закладі, де навчаються неповнолітні, працівники кримінальної поліції планують завітають на відкриті уроки з залучення різних фахівців і роз’ясненням інформації про те, що тягне за собою вживання алкоголю у віці 14 років.

За фактом вживання алкоголю кременчуцьким відділом поліції розпочато перевірку. Разом із батьками, нетверезих дітей, правоохоронці також будуть проводити профілактичну розмову.

Інформацію про продаж неповнолітнім алкоголю можна повідомляти на лінію «102», або офіційну сторінку кременчуцького відділу поліції в Facebook.

Все по темі: неповнолітні  пьяні  школярки 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин