Переможців Love story від Bride Kremenchuk визначено!

Романтично прикрашена зала, мелодійне звучання саксофона та флейти, пісні про кохання – усе цього вечора налаштовувало на чудовий настрій та конкурс Love story.

Загалом у конкурсі змагалися 5 подружніх пар, що скористалися послугами рекламодавців Bride Kremenchuk.

Серед завдань, які виконували учасники, була розповідь про знайомство пари, про те, які курйозні та смішні випадки траплялися на весіллі та, звичайно, не обійшлося без корисних порад для майбутніх молодят та як журнал Bride став їм у нагоді під час організації весілля. Показовим було і те, що всі учасники в одному з конкурсів змогли згадати, в якому саме номері Bride була розміщена їхня love story.

Визначення переможців у цьому конкурсі виявилося справою не з легких. Проте після обговорення журі усе ж визначило кращих. Перше місце зайняла пара Юрія і Сюзанни, що отримала у подарунок номер у готелі «Онтаріо», романтичну вечерю до Дня закоханих у bakery-сafe «Ілона», подарунковий сертифікат на 1000 гривень від туристичного агентства «Поїхали з нами», подарунковий сертифікат на організацію будь-якого сімейного свята від весільного агентства «Royal Wedding» і надзвичайний букет квітів із повітряних кульок від «Магія феєрверк».

Усі інші пари також нагородили суперпризами. Що ж до призу глядацьких симпатій, то його виграли Олена та Сергій, завдяки чому отримали подарунковий сертифікат на 1000 гривень від туристичного агентства «Поїхали з нами».

Особливу атмосферу на святі забезпечили надзвичайні і віртуозні кавер-група «WhiteBand», вокальна група «МЕД», студія танцю «Реверанс», маленька флейтистка Ярослава Родіна та саксофоніст Максим Карюк.

Все по темі: Bride Kremenchuk 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин