Посол Литви у Кременчуці: тендер для КВБЗ та співпраця в освіті

– Ми зацікавлені у співпраці з Литвою, у якою з Україною багато спільного. Кременчук – промисловий центр Полтавської області. Проте він був більше орієнтований на східний напрямок. Місто страждає через те, що знизився запит на нашу продукцію. Наші підприємства готові до Балтійського транспортного коридору, – зазначив під час зустрічі з Повноважним Послом міський голова Кременчука Віталій Малецький.

У свою чергу пан Гвідас Кєрушаускас зазначив, що вже устиг побувати на Крюківському вагонобудівному заводі. «Помітно, що те, що виробляє підприємство – європейського рівня. Залишилося врегулювати питання сертифікації, що потребує певного часу. Сподіваємося, що він співпрацюватиме з нашою залізницею. Ми запросили вагонобудівний завод узяти участь у тендері, який має відбутися у березні – на початку квітня», – повідомив посол.

Крім того, пан Посол зазначив, що цього дня позапланово збирається побувати ще на одному кременчуцькому підприємстві – ПАТ «АвтоКрАЗ», аби ознайомитися з його продукцією та намітити можливості подальшого співробітництва.

Під час зустрічі у мерії депутат міської ради Дмитро Кавунник звернувся до пана Кєрушаускаса з пропозицією поставити литовське виробництво у майбутньому Кременчуцькому індустріальному парку. На це пан Посол відповів, що через ситуацію на Сході багато інвесторів бояться вкладати кошти у виробництво в Україні. Проте попросив передати інформацію і пообіцяв розглянути пропозицію.

Також у рамках зустрічі з послом говорили про можливість передачі литовського досвіду у створенні бізнес-інкубаторів у Кременчуці та тісну співпрацю у галузі освіти.

Повноважний Посол розповів про литовське виробництво, що пов’язане з енергозаощаджувальними технологіями: лічильники, використання альтернативних ресурсів тощо. Та повідомив про можливість поділитися даним досвідом в Україні.

Цього дня у рамках візиту до Кременчука Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні також побував Кременчуцькому відділі Полтавської торгово-промислової палати та ліцеї №4.

 

Все по темі: «АвтоКрАЗ»  Кременчуцька міська рада  Крюківський вагонобудівний завод  Литва  посол  співробітництво 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин