«Придніпровські магістральні нафтопроводи» відзначили 50-річчя

«Ювілей підприємства, як і людини – це нагода оглянутися назад. І після півстоліття стає зрозумілим, наскільки складною, тяжкою була праця будівельників нашого нафтопроводу та тих, хто його експлуатував. Наші ветерани на той час не мали потужної техніки, не мали досвіду в експлуатації складних механізмів, і всі недоліки заповнювали надлишком сили волі та самовіддачі. Історія філії зазнавала злетів і падінь. Але колектив філії завжди виконував свою роботу – транспортування нафти нафтопроводами на наші НПЗ та на експорт. Ми завжди працювали і працюємо на благо нашої країни. Сьогодні колектив нашої філії – це досвідчені, працьовиті, відповідальні, які вирішують найскладніші поставлені завдання керівництва «Укртанснафти». І сподіваємося, що найкращі часи ще попереду. Бо 50 років – це не лише великий досвід і великі можливості. Це розум і сила, необхідні для руху тільки вперед. Усіх нас зі святом», – звернувся до присутніх Віталій Величко, заступник генерального директора – директор філії «Придніпровські магістральні нафтопроводи» ПАТ «Укртранснафта».

Привітав колектив підприємства зі святом і міський голова Кременчука Віталій Малецький. Він побажав усім присутнім здоров’я, колективу – стабільності, впевненості у майбутньому, керівникам – мудрості і розумних управлінських рішень. А також подякував усьому колективу і ветеранам за вклад у розвиток міста

Крім того, від Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради мер вручив почесні грамоти кращим працівникам підприємства.

Чудовими номерами привітали трудовий колектив вокальні, танцювальні та акробатичні дитячі та юнацькі колективи міста.

На сьогодні колектив підприємства нараховує майже 1500 людей та обслуговує 2000 км нафтопроводів, які проходять через 8 областей України.

 

 

Все по темі: 50-річчя  концерт  Придніпровські магістральні нафтопроводи  свято 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин