Муфтій України Ахмед Тамім приїхав до Кременчука з просвітницькою місією

Сьогодні до Кременчука з візитом приїхав Муфтій України, голова Духовного управління мусульман України Ахмед Тамім. Спочатку він спілкувався з кременчужанами у Міському палаці культури і відповідав на різні запитання. Стосувалися вони різних аспектів – сімейного життя мусульман, релігії, джерел ісламу, політики, новоствореної терористичної організації ІДІЛ тощо.

Після цього Муфтій зустрівся з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким.

Під час зустрічі Ахмед Тамім розповів промету свого приїзду. За його словами, наразі люди мало знають про іслам. І уявляють про нього в основному з новинних повідомлень про терористів тощо. Насправді мусульманська громада України з початку Революції гідності зайняла позицію про єдність нашої держави. Вона не хоче того, що сталося з Югославією, яка розпалася на малі країни і з Чехословаччиною. Українські мусульмани виступають за збереження миру, розвиток економіки, і добробут українців. А ще вони виступають проти радикалізації релігійних течій, проти розповсюдження екстремістської літератури і ворожнечі, з якої черпають своє натхнення радикальні угрупування. Це ніякого відношення не має до ісламу, говорить Муфтій.

Ахмед Тамім також попросив Віталія Малецького сприяння у пошуках підходящого приміщення для культурного центру мусульман у Кременчуці. Мер відповів, що у нашому місті немає нетерпимості до інших релігій. Тому немає перепон для влаштування культурного центру мусульман. Щоправда на засадах, діючих для усіх інших конфесії.

Насамкінець сторони обмінялися подарунками. Мер подарував гостю книгу про Кременчук, а Муфтій – літературу просвітницького характеру про мусульманську громаду та релігію.

Все по темі: Ахмед Тамім  Кременчук  Муфтій 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин