Посол Литви зустрівся з кременчуцькими підприємцями

Під час зустрічі кременчуцькі підприємці та пан посол обговорили можливі шляхи торгово-економічного українсько-литовського співробітництва.

‒ На зустріч із вами прийшли представники провідних підприємств міста малого та середнього бізнесу ‒ ті підприємства, які вже мають досвід роботи з підприємствами Литви, а також ті, які планують такий бізнес, – зазначив директор Кременчуцької філії Полтавської торгово-промислової палати Віктор Гинькут. – Полтавська область уже має давні економічні зв’язки з підприємствами Республіки Литва. За 11 місяців минулого року товарообіг підприємств Полтавської області з Литовською республікою склав 17,3 мільйонів доларів США, із них на експорт – 3,5 мільйона, імпорт – 13,8 мільйона. На жаль, цифри 2015 року нижчі, ніж у 2014, і нам є, над чим працювати. У нас є нереалізований потенціал, і ми повинні намагатися його активізувати.

У свою чергу пан посол також підтвердив можливість і бажаність розширення торгово-економічного співробітництва між Литвою та Україною, зокрема Кременчуком, а також попросив кременчуцьких підприємців надати пропозиції щодо можливого подальшого співробітництва.

Серед кременчуцьких підприємств, які надали такі пропозиції: ТОВ «Спецмонтажінжиніринг», ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування», ТОВ ВКФ «Укратехносервіс», ПАТ «Кременчуцька трикотажна фабрика», ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів», ПАТ «Кременчуцький колісний завод», ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», ПАТ «Кредмаш», ТОВ «Мастер Мілк», Агенція маркетинг і комунікацій, ТОВ «Старко».

Крім того, у рамках цієї зустрічі розглянули і питання подальшого культурного співробітництва, наприклад, можливість організації виставок кременчуцьких митців у Посольстві Литви.

 

 

 

Все по темі: Кременчуцька філія Полтавської торгово-промислової палати  Малий і середній бізнес  посол Литви в Україні  співробітництво 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин