У Кременчуці вступний екзамен в перший клас буде лише в одній школі

У всіх інших навчальних закладах, в тому числі і в центральній частині міста, проблем з прийомом дітей і вступних випробувань не буде, запевняють у мерії.

За словами головного освітянина міста, ця проблема надумана, всі діти, які планують йти до школи восени 2016 року будуть забезпечені місцями у 1 класах. Якщо буде потреба, у школах відкриватимуть додаткові класи, як це було і в цьому навчальному році.

Геннадій Москалик говорить, що батьки майбутніх першокласників часто записують своїх дітей у кілька шкіл, обирають же ту, де дитина буде навчатися безпосередньо перед навчальним роком, це є однією з причин по якій сьогодні важко порахувати, скільки ж насправді піде дітей у наступному навчальному році до школи.

Обмежену кількість дітей може прийняти лише спеціалізована школа №10 з поглибленим вивченням англійської мови. Оскільки при поглибленому вивченні іноземних мов класи діляться на кілька груп, а це потребує додаткових приміщень, то в  школі набиратимуть лише 2 перших класи. Крім того, прийом здійснюється з проведенням відповідних вступних випробувань.  У всіх інших навчальних закладах, в тому числі і в центральній частині міста, проблем з прийомом дітей і вступних випробувань не буде, – запевнив начальник департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Геннадій Москалик.

Все по темі: навчальний рік  перший клас  школа 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин