У Кременчуці вступний екзамен в перший клас буде лише в одній школі

У всіх інших навчальних закладах, в тому числі і в центральній частині міста, проблем з прийомом дітей і вступних випробувань не буде, запевняють у мерії.

За словами головного освітянина міста, ця проблема надумана, всі діти, які планують йти до школи восени 2016 року будуть забезпечені місцями у 1 класах. Якщо буде потреба, у школах відкриватимуть додаткові класи, як це було і в цьому навчальному році.

Геннадій Москалик говорить, що батьки майбутніх першокласників часто записують своїх дітей у кілька шкіл, обирають же ту, де дитина буде навчатися безпосередньо перед навчальним роком, це є однією з причин по якій сьогодні важко порахувати, скільки ж насправді піде дітей у наступному навчальному році до школи.

Обмежену кількість дітей може прийняти лише спеціалізована школа №10 з поглибленим вивченням англійської мови. Оскільки при поглибленому вивченні іноземних мов класи діляться на кілька груп, а це потребує додаткових приміщень, то в  школі набиратимуть лише 2 перших класи. Крім того, прийом здійснюється з проведенням відповідних вступних випробувань.  У всіх інших навчальних закладах, в тому числі і в центральній частині міста, проблем з прийомом дітей і вступних випробувань не буде, – запевнив начальник департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Геннадій Москалик.

Все по темі: навчальний рік  перший клас  школа 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин