Кременчуцькі контрактники проходитимуть три перевірки

Про це написав губернатор Полтавщини Валерій Головко у Фейсбук.

“Міноборони визначилося з планом комплектації армії на контрактній основі. Всі добре пам’ятають, які проблеми були з мобілізацією до війська. Проте, якщо ми хочемо захистити кордони нашої країни, єдина альтернатива — професійна контрактна армія. Сьогодні на нараді з головами райдержадміністрацій, міськими головами та районними військовими комісарами якраз і обговорювали шляхи реалізації Указу Президента та рішення Уряду.
Сподіваємося на здорову конкуренцію серед потенційних контрактників, адже держава встановила серйозне грошове забезпечення. Мінімальна зарплата контрактника першого року служби, який після підписання угоди направляється до навчального центру, — 7 тисяч гривень. Плюс до цього матеріальне забезпечення та повний соціальний пакет. Квота Полтавської області на перше півріччя 2016 року — 674 контрактники.
Відбір контрактників проходитиме через три фільтри: спочатку медогляд та професійно-психологічне тестування на рівні районних військкоматів, другий рівень — така ж перевірка в області. І третій етап — тестування в самому навчальнмоу центрі, після якого військовослужбовець і підписуватиме контракт.
І тут підхід не має бути формальним, бо ним можна легко загубити хорошу справу”, – написав губернатор.

Все по темі: армії  військомат  шляхи 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин