На нафтопереробному заводі у Кременчуці заморозили виплату «13-ї зарплати» і підвищення оплати праці

Сходні у ході підготовки до сесії міськради Кременчука на засіданні депутатської комісії з питань регламенту розглядалося питання про підвищення податку на землю для підприємств та організацій. Відповідний проект місцевого нормативного акту запропоновано винести на розгляд сесії міськради. Розробник документу – депутат міськради, юрист Руслан Ульянов, він же голова іншої депутатської комісії із земельних питань. Він пропонує збільшити для ряду підприємств земельний податок з 1% грошової оцінки за земельні ділянки під заводом до 8%. Тобто, завод за землю повинен буде платити у 8 разів більше.

Такий тягар підприємству не по силах, говорить Віталій Таценюк. Адже йому для функціонування необхідний великий простір. НПЗ займає площу майже 1000 га. Тому новий податок просто «з’їсть» підприємство. Тому воно вимушене призупинити виплату так званої «13-ї зарплати» до з’ясування, чи насправді буде введено земельний податок у 8%. Таким чином місто уже недоотримає 7 мільйонів гривень, які у вигляді податку із зарплати працівників наповнюють міську казну. Плани пор підвищення зарплати також призупинені.

Депутати регламентної комісії хотіли б поспілкуватися із самим розробником документу. Наприклад, запитати, з яких міркувань земельний податок збільшується відразу на 8%?. Навіщо тоді на сесії міськради прийняли понижуючий коефіцієнт 0,6 для земельного податку?

Але Руслан Ульянов не прийшов на засідання регламентної комісії. Очевидно йому доведеться відповідати на все під час засідання профільної земельної депутатської комісії, яку він і очолює.

А регламентна комісія не схвалила підвищення земельного податку.

 

Все по темі: за землю  Кременчук  НПЗ  плата 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин