Наталя Фаліон і «Лісапетний батальйон»: «Там, де я – спокою нема»

Першим на сцену вийшов сірієць, який чудово співає та трохи розмовляє українською Саїд Джурді. Із другої пісні він змусив зал підспівувати йому. Та найбільше кременчужан, певно, вразила виконана а капела пісня Олександра Пономарьова «Я люблю тільки тебе».

А далі відбулося майже непередбачуване: Саїд співав запальну арабську пісню, а Наталя Фаліон виконувала східні танці з українським колоритом.

Після на сцену вийшов уже весь «Лісапетний батальйон» . Веселі та колоритні українські жіночки почали з фірмових «Лісапета», «Коза гасає по ріллі», «Ірен», «Секс-бомби».

Були й анекдоти про учасниць гурту, як то про Люську, яка свого чергового сина назвала Людовіком, бо він у неї вже чотирнадцятий, і звичайно, про чоловіків, жінок та життя у селі, де буває тільки три погоди: багнюка, багнюка висохла і багнюка замерзла.

А також конкурс від сина Наталі Віктора, коли серед кременчужан обирали найгарнішу молодицю за версією «Лісапетного батальйону» та найкращого чоловіка, а ще вручали сувеніри і подарунки.

У другій половині концерту в нових костюмах, що блищать «стразами і брильянтами», гурт запальних жіночок представив нові пісні.

Як сказала сама Наталя Фаліон, «мабуть, прийшла пора мемуари писати і в лірику вдатися». Хоча були тут і звичні для репертуару веселі пісні, наприклад, «Сільський туризм».

Крім того, як виявилося, серед шанувальників «Батальйону» цього дня  сидів 25-річний іменник, якого Наталя вивела на сцену та привітала «від самих веселих бабів».

Також Наталя розповіла, що нещодавно гурт дав 4 концерти у Луганській та Донецькій областях, щоб підтримати наших хлопців і повезти туди свою культуру. А також на гроші, які вдалося зібрати завдяки концертам, «Лісапетний батальйон» таки збудував церкву в їхньому селі.

А наостанок гурт виконав пісню, яку співають від 2-ох до 92-ох – «Я просто королева, я просто богиня».

Після завершення концерту усі охочі могли сфотографуватися з учасницями «Лісапетного батальйону», адже за українським фен-шуєм, таке фото має бути в кожній оселі.

Все по темі: концерт  Лісапетний батальйон  Міський палац культури  Наталія Фаліон 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин