Полтавщина бере шефство над сімома військовими частинами

А ще хочуть популяризувати армію і військову службу.

Як повідомила прес- служба Полтавської ОДА, йдеться про  допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов’язку.
У Полтавщини таких підшефних військових частин сім. Аби шефська допомога була дієва і щоб врахувати всі побажання військових голова ОДА Валерій Головко вчора під час наради з очільниками райдержадміністрацій та міст запропонував запросити командирів підшефних частин на засідання профільної комісії обласної ради. Воно, до речі, відбудеться у п’ятницю.
— Голова обласної ради Олександр Біленький таку ініціативу підтримує. Голова комісії Геннадій Коваленко — у минулому кадровий військовий, так що на забезпеченні та потребах армії розуміється, — додав Валерій Головко. — Слід вислухати всі пропозиції військових, їхні проблеми — і закласти їх в основу обласної програми. Упевнений, що депутати обласної ради захисників держави обов’язково підтримають. Буде дуже добре, якщо такі програми приймуть і на рівні районів та міст. Влада повинна підтримати армію. І це правильно, бо не можна постійно виїжджати на спині волонтерів. Це наша відповідальність і зобов’язання. Адже хлопці захищають наш мир і спокій, а ми повинні підставити їм плече допомоги.
Слушну пропозицію щодо популяризації військової служби, армії і, власне, військово-патріотичного виховання молоді вніс голова обласної ради Олександр Біленький.
— Важливо, щоб крім шефської допомоги державних і владних установ, ми підключали і молодь, — зауважив Олександр Біленький. — Навіть елементарні речі — випуск футболок з назвами частин і їхніми логотипами — це теж додаткова мотивація і візуалізація для того, щоб молодь знала, що їхні земляки проходять службу саме в цих частинах. Такі футболки чи іншу сувенірну продукцію можна буде продавати, обмінювати, дарувати. Така от наочна популяризація армії і військової служби.

Все по темі: армія  ініціативу  підтримує 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин