Ідея показати футболку з Путіним належить президенту “Локомотива” Смородській

 

Продемонструвати турецьким фанам футболку з Путіним футболіста “Локомотива” Тарасову запропонувала президент “Локомотива” Ольга Смородська, передає РБК.

16 лютого після матчу Ліги Європи між “Фенерюахче” і “Локомотивом”, що завершився перемогою турків, гравець московської команди Дмитро Тарасов показав усім футболку із зображенням Путіна. УЄФА відреагувала на таку витівку відкриттям дисциплінарної справи, а сам клуб засудив дії гравця і зібрався покарати Тарасова.

З джерел у клубі журналістам вдалося дізнатися, що ідея з футболкою належить президента “Локомотива” Ольги Смородської, яка таким чином намагалася заробити довіру у рада директорів клубу. В кінці сезону Смородську можуть відсторонити від займаної посади і вона намагається “набрати бали”. Те, що на вчинок Тарасова буде така неоднозначна реакція, стало несподіванкою для Смородською.

“Ідея з самого початку належала Ользі Юріївні Смородською. І вибір припав саме на Тарасова з двох причин. По-перше, це самий розкручений в ЗМІ футболіст клубу, по-друге, Тарасов входить до вузького кола наближених до Смородською гравців, від яких вона дізнається про все, що діється в команді”, – розповіло джерело.

Додамо, що перед матчем турецькі фанати кидали камені в автобус з гравцями “Локомотива”.

 

Російський «Локомотив» програв турецькому клубу «Фенербахче» у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи 16 лютого. Гра, що проходила в Стамбулі, закінчилася з рахунком 2: 0 на користь турецької команди.

Все по темі: Локомотив  покарати  Путін  Тарасов  футболка 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин