Кременчуцьким школярам розкажуть про окупацію Криму

В українських школах проведуть заходи, присвячені до Дня початку кримського спротиву. Відповідний лист Міносвіти направлений на адреси департаментів освіти і науки в регіонах.

Документ містить методичні рекомендації для проведення у загальноосвітніх навчальних закладах заходів до Дня початку кримського спротиву, що розроблені Мінінформполітики.

За визначенням розробників, в їх основу покладено прагнення показати дітям розвиток політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого – березня 2014, а також після окупації шляхом систематизації хронології подій, письмових документів та усних свідчень, візуальних джерел, що документують події, які відбувалися на півострові у доленосні для нього моменти.

Рекомендації містять хроніку спротиву окупації, інформацію про загибель та викрадення людей, тортури, що стались унаслідок окупаційних дій із боку Російської Федерації в Криму, розповідь про групу курсантів, які заспівали Гімн України після підняття прапорів Російської Федерації в Академії Військово-морських сил в Севастополі, «Справу 26 лютого», «Справу Олександра Костенка», «Справу Олега Сенцова» тощо.

Також рекомендації містять інформативний мінімум для вчителів та базові конспекти для проведення виховних заходів до Дня початку кримського спротиву.

Все по темі: Крим  Російська Федерація 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин