Кременчужанам пропонують навчатися за програмою НАТО

Перепідготовку можуть пройти військовослужбовці, які були звільнені в запас упродовж останніх 5-и років чи підлягають звільненню з військової служби, мають вищу освіту та раніше не брали участь у програмах, що фінансуються іноземними донорами.

Програма НАТО – Україна спрямована на проведення соціальної професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені чи підлягають звільненню з військової служби до цивільного життя і полягає у забезреченні їх професійним навчанням, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, консультаційних, профорієнтованих послуг тощо.

Програма передбачає перепідготовку слухачів за напрямками маркетингових менеджмент та інформаційні технології. Чисельність груп – до 20 осіб.

Навчання безкоштовне, його тривалість – 45 днів (1,5-2 місяці). Заняття проводитимуться у вечірні години та вихідні дні в населених пунктах, де розташовані військові частини. Після навчання за результатами складання іспитів видається свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації (зразок додається).

Документи, які необхідні для зарахування:

 заява;

копії сторінок військового квитка (посвідчення офіцера) з ПІП та номером і датою наказу про звільнення (або витягу з наказу про звільнення) – від військовослужбовців, звільнених у запас упродовж останніх 5-и років;

довідку з військової частини про те, що військовослужбовці плануються до звільнення протягом року – від військовослужбовців, які плануються до звільнення в запас протягом року;

згоду на обробку персональних даних.

        За детальною інформацією звертайтесь у Кременчуцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: вул. Г. Жадова, 6.

Все по темі: навчання  НАТО  програма 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин