Мер Комсомольська проти, щоб місто перейменували на Горішні Плавні

Його арнумент: у місті проживають близько 16 тисяч першопрохідців і будівничих – тих, хто своїми руками зводив місто Комсомольськ, кожен будинок, кожну вулицю. Як можна нехтувати їхньою думкою?

“Наше місто молоде, але ми завжди шануємо традиції і поважаємо працю тисяч людей, які залишили нам у спадок Комсомольськ.

Територіальні громади повинні вирішувати самі, у якому місті і з якою назвою вони прагнуть жити. Де ж децентралізація, коли думкою більше ніж 50 тисяч комсомольчан нехтують?

Сьогодні ми вирішуємо нагальні питання життєзабезпечення, пов’язані з оплатою пільгових перевезень, питання взаємозаліків за різницю в тарифах по КП «ВУ ВКГ», сплату рахунків за спожиту електроенергію. Для мене, як міського голови, ці питання є найболючішими, бо вони потребують негайного вирішення на державному рівні.

У місті проживає близько 16 тисяч першопрохідців і будівничих – тих, хто своїми руками зводив місто Комсомольськ, кожен будинок, кожну вулицю. Як можна нехтувати їхньою думкою? Як дивитися цим людям у вічі? Ми повинні всіляко підтримувати їх і на державному, і на міському рівні.

Я звертаюся до депутатів Верховної Ради: ви сьогодні представляєте мільйони громадян нашої держави, які надали вам вотум довіри, ви представляєте думку територіальних громад, які делегували вам свої повноваження. То чи можете ви дозволити собі цією думкою нехтувати?

Запропонована нова назва міста «Горішні Плавні» ніяк не стосується нашого міста і місця, де розкинувся Комсомольськ, це – не історична назва міста.

Будь-яка історична неправда через роки закінчиться неправдою, і місто було й буде Комсомольськом. Містом молодих ентузіастів – будівничих справжнього правдивого майбутнього”, – такий коментар оприлюдено на сайті Комсомольської міської ради.

Все по темі: вулиці  Горішні Плавні  Комсомольськ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин