У Полтаві під відділенням російського банку – акція протесту

На вул. Куйбишева (офіс “Альфа банку”) у Полтаві сьогодні зранку зібрались понад три десятки людей з числа кредитних позичальників, щоб висловити своє невдоволення роботою банків російського походження в час, коли на сході військові дії, передає vpoltave.info.

Учасниця акції – голова ГО “Захист валютних позичальників” Тетяна Гуржій сповнена емоцій: “Вже більше року українські активісти намагаються блокувати бізнес країни-агресора, але, на жаль, російські банки надалі продовжують свою роботу в Україні. Країни ЄС ввели санкції щодо російського бізнесу, але чомусь такі санкції не вводяться у нас. Більше того – російські банки негативно впливають на монетарну політику Уряду та успішно кришуються Головою НБУ. Агресивна політика Альфа банку, щодо своїх клієнтів, які постраждали від девальвації національної валюти, не витримує жодної критики”.

Учасники акції вийшли з плакатами: ” Альфа банк» – агресор, на твоїх руках кров українців”, ” Досить знищувати гривню!”, і таке інше. Активісти називають дію таких банків, як “Альфа банк”, “повзучою невідкритою окупацією” та вимагають, хоча б, відшкодувань від такого бізнесу на потреби учасників АТО.

“Це повзуча невідкрита окупація. “Альфа-банк” скуповує інші банки, скуповуються наші землі… Якщо те, що відбувається на сході ми бачимо, то тут ще небезпечніше – бо воно невидиме”, – зазначила Гуржій.

 

Все по темі: акція  Альфа банк  Полтава  протест 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин