Із Кременчука приберуть серп і молот  

18 лютого міський голова Віталій Малецький підписав розпорядження «Про демонтаж символіки комуністичного тоталітарного режиму в м. Кременчуці».

Відповідно до цього розпорядження у Кременчуці будуть  демонтовані:

ліплення на будівлі спорттовариства «Вагонобудівник» на вул. І. Приходька, 102 (поєднання серпа та молота на фасаді будівлі); на Будинку торгівлі на вул. Леніна, 16/9 (напис «УРСР»); на будівлі Відділення Полтавського регіонального представництва Південної залізниці на вул. Леніна, 33/1 (п’ятикутна зірка, на якій поєднання серпа та молота); на колонах біля входу до парку імені Котлова (поєднання серпа та молота).

Демонтажу також підлягають написи на будівлях, зокрема: на торці житлового будинку на вул. 60-річчя Жовтня, 18 (напис, зроблений облицювальною плиткою: «1917-1967», «50 лет Октября»; на будівлі старої прохідної ПАТ «Кредмаш» (напис «Пролетарии всех стран, соединяйтесь», поєднання серпа, молота та п’ятикутної зірки, прапор із написом «СССР» на фасаді будівлі); металева конструкція на будівлі Кременчуцького льотного коледжу на вул. Перемоги, 17/6 (поєднання серпа та молота на торці будівлі), пам’ятники та пам’ятні знаки:  пам’ятник комсомольцям 20-30-их років; пам’ятник І.Ф. Котлову;  пам’ятний знак у сквері імені Олега Бабаєва (зображення поєднання серпа та молота і напис «Сквер Октябрьский реконструирован в честь 60-летия Октябрьской социалистической революции»; поєднання серпа та молота на стелі на честь 400-річчя Кременчука на площі Незалежності.

На виконання закону приберуть меморіальні та інформаційні дошки, встановлені на честь проголошення радянської влади в Кременчуці на вул. Леніна, 16/9; на відзначення виступу Калініна М. І.,  Луначарського А. В. перед кременчужанами на житловому будинку на вул. Леніна, 11; дошку, присвячену Бутиріну О. А. на житловому будинку на вул. Бутиріна, 58; інформаційні дошки «Збудована на честь 50-річчя встановлення радянської влади» і зображенням серпа та молота на житловому будинку на  вул. Леніна, 14/23; із написом «Збудовано на честь 50-річчя Великого Жовтня і встановлення радянської влади на Україні» і зображенням серпа та молота на будівлі гуртожитку ПАТ «Кременчукм’ясо» на  вул. 60-річчя Жовтня, 45, а також плита з пам’ятним текстом «З нагоди 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні» на камені у парку «Ювілейний».

Будуть також замінені на пам’ятниках плити з написами, що не відповідають вимогам чинного законодавства, згідно з переліком:

  1.  Плита з написом «Памяти отважных моряков, павших в дни гражданской войны за власть Советов 1918-1919» на пам’ятнику матросам Дніпровської флотилії.
  2.  Плита з написом «Слава героям Советской Армии, отстоявшим свободу и счастье нашего народа в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов» на пам’ятнику Воїну-визволителю у Сквері імені Олега Бабаєва.

Все по темі: знаки  молот  серп 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин