“Кремінь” феєрично переміг “Говерлу” у першій грі плей-офф

Суперліга сезону 2015/2016. Плей-офф, 1/4 фіналу. Гра перша. м.Кременчук, 15:00.

БК “Кремінь” – БК “Говерла” (Івано-Франківськ) 82:76 (22:18, 14:21, 14:15, 32:22)

Багато фахівців зійшлись на думці, що чвертьфінальна пара “Кремінь”-“Говерла” є “найсмачнішою” для гурманів, з огляду на те, що в ній за вихід до півфіналу будуть сперечатися практично рівні за силами та кадровим потенціалом колективи. Про це повідомив прес-центр БК «Кремінь».

І це очікування виправдалось у повній мірі. Обидві команди подарували глядачам справжнє свято баскетболу, з неймовірною розв’язкою!

Матч, у якому обидві команди не дорахувалися через травми ключових виконавців (господарі – Олександра Тіщенка, гості – Джейона Джеймса) розпочався під диктовку “Кременя”, який стартував дуже активно та агресивно.

Проте наприкінці чверті “Говерлі” вдалось вірівняти гру і на першу перерву команди пішли за невеликої переваги “Кременя” у +4. Друга чверть також не дала відповіді на питання, хто ж зможе святкувати “вікторію” у цій грі. А от у другій половині зустрічі вже гості виглядали більш переконливо та зуміли зробити рахунок навіть до +10 на свою користь.

Напруга зростала, адже “Кременю” довелось діставати всі свої резерви аби врятувати матч. Доля поєдинку вирішилась буквально за кілька хвилин до його завершення, коли Максим Балашов спочатку зрівняв рахунок, реалізувавши триочковий кидок, а потім і вивів “Кремінь” вперед. Неймовірна підтримка уболівальників просто не дозволила гравцям “Кременя” втратити перемогу у цьому матчі, завершив який чудовим данком на останніх секундах Богдан Байда.

Другу гру команди проведуть у Івано-Франківську 24 лютого.