Гурт «Друга ріка» вперше сольно виступив у Кременчуці

Увесь цей час глядачі у залі співали і танцювали разом із улюбленим гуртом і навіть замість нього. Шалений драйв та енергетика – концерт, що минув на одному диханні.

До речі, це був перший сольний концерт гурту «Друга ріка» у нашому місті за майже 20 років його існування. Як і обіцяли музиканти на початку виступу, вони зіграли свої кращі хіти, написані за ці 20 років і кілька нових композицій. «Так мало тут тебе», «П’ю з твоїх долонь», «Вже не сам», «Три хвилини» – певно, всі пісні, виконані «Другою рікою» під час концерту, кременчуцькі фанати проспівали разом із улюбленим гуртом.

Між іншим у кременчужан навіть була можливість замовляти варіант пісні: динамічний чи «мєдляк», як це сталося з композицією «Дотик».

Гурт неймовірно запалював на сцені: музиканти яскраво грали, фронтмен гурту Валерій Харчишин не лише підкорив неперевершеним вокалом та грою на трубі, а й танцями, стрибками та вмінням створити надзвичайну атмосферу в залі та на сцені.

Тож уперше за багато часу на концерті у Міському палаці культури глядачі танцювали просто біля своїх місць та у проходах і під сценою.

На початку ж виступу «Друга ріка» разом із кременчужанам вшанували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: виступ  гурт  Друга ріка  концерт  Міський палац культури 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин