У Кременчуці вирішували, як виділяти земельні ділянки учасникам АТО

 

Рішенням сесії Кременчуцької міської ради у лютому надано 3 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення садівництва. Передано у власність 5 земельних ділянок для будівництва жилого будинку представникам сімей загиблих учасників бойових дій антитерористичної операції.

На минулому засіданні члени робочої групи визначилися з питанням щодо черговості розробки детальних планів на зарезервованих земельних ділянках. Нагадаємо, що проводитися така робота буде в шість черг. Зокрема, до 1 віднесено територію парку «Депутатський», до ІІ черги включили ділянки, розташовані в районі вул. Котлова та Сербіченка, до III черги – квт. 297, IV – в жилому масиві Млинки – Лашки; V  – вул. Пілотів  і VI – мікрорайон «Озерний».  Разом із тим, сьогодні члени робочої групи зазначили, що необхідно вивчити потужності всіх земельних ділянок, зарезервованих для виділення учасникам бойових дій, в тому числі учасникам АТО. Цю роботу необхідно провести задля того, аби  до жеребкування заявники мали повну картину стосовно того, які комунікації є на запропонованих територіях, і могли визначитися, на яку земельну ділянку їм претендувати – чи-то під забудову, чи-то під садівництво. Тож вивчити це питання було доручено управлінню архітектури та містобудування.

Друге жеребкування серед учасників бойових дій планують провести після узгодження всіх процедур наприкінці травня місяця, повідомляє прес-служба мерії.

 

Все по темі: АТО  ділянки  земельні  Кременчуці  учасник 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин