Козаки не мають право патрулювати Кременчук, -Павленко

Депутат від «Самопомічі» із трибуни заявила, що козаки мають бути на війні. І лише, повернувшись звідти, мають патрулювати.

«Он Мелитинський знаходиться там, повернеться і нехай створює формування. А так через козацькі формування лише травматичну зброю реєструють. Тож і множаться вони», – слова депутата.

Дебати виникли під час розгляду Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016 -20 роки.

Її пропозиція – залучити до патрулювання міста, учасників АТО, до цього долучивши громадські організації АТОшників.

Пізніше головний поліцейський міста Вадим Могила повідомив, що  контроль громадських формувань буде посилено найближчим часом.

«Представники громадських формувань працюватимуть спільно з дільничними. Це будуть атестовані правоохоронці і вони будуть приймати рішення, як діяти в тій чи іншій ситуації. Обов’язково буде інструктаж», – бачення поліції виклав головний поліціянт Кременчука.

До речі, депутата Павленко підтримав депутат від Опоблока Микола Порицький, який зазначив, що окрім того, що козаки раз в рік гармати стріляють і ходять в формі, нічого не роблять.

Тож гроші з бюджету потрібно видавати лише тим, хто реально працює. І перелік формувань, які заслуговують фінансування мають затверджувати депутати.

Все по темі: депутати  козаки  програма 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин