“Кремінь-2005” – переможець турніру пам’яті Євгенія Подолянчука!

Евгеній Подолянчук із 2003 до 2007 року займався футболом у ДЮСШ “Дніпро-80”. Закінчив Черкаську спеціалізовану шкоул №3 і у 2008 році вступив до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультет розвідки, з якого випустився з відзнакою. Із 2012 року на військовій службі.

Відбув у зону АТО для захисту цілісності держави та боротьби з терористами у числі перших ще на початку бойових дій. Загинув під час оборони аеропорту “Донецьк” 14 вересня 2014 року. Посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню і відзнакою “За заслуги перед Черкащиною”.

Матч за 3-е місце

“Юність” (Чернігів) – “Фортуна” (Христинівка) 2:1

Фінал

“Перша Столиця” (Харків) – “Кремінь” (Кременчук) 0:2

“Перша Столиця” та “Кремінь” не програли жодного матчу на цьому турнірі. Вирішальний поєдинок перетворився на шоу: діти з інших команд підтримували обідві команди так гучно, що неможливо було розмовляти. Щодо гри, то перший тайм за “Кременем”. Команда у білих формах забила єдиний гол, який їм дуже став у нагоді, щоб упевненіше підти на перерву. А у другому таймі, як за підручником, “Кремінь” швидко забив другий і з остаточним рахунком 2:0 виборов золото турніру! Вітаємо Олександра Янковського та його вихованців з цією перемогою!