Вкладникам “Дельта Банку” сьогодні відновлять виплати

Виплата відшкодування буде здійснюватися в розмірі вкладу, включаючи нараховані відсотки, але не більше 200 тисяч гривень.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 23 лютого відновлює виплати гарантованого відшкодування вкладникам ліквідованого “Дельта Банку” за загальним реєстром, які він завершив 15 січня, однак обіцяв відновити в зв’язку зі значною кількістю вкладників, не звернулися за відшкодуванням до банків-агентів, передає УНІАН.

Як повідомляється на сайті фонду, вкладники “Дельта Банку” можуть до 4 квітня включно звернутися за отриманням відшкодування до установ банків-агентів, серед яких три державних банки – “Ощадбанк”, “Укргазбанк” і “Укрексімбанк”.

Зокрема, “Ощадбанк” виплачуватиме вклади громадянам з адресою реєстрації або проживання за депозитним договором в Криму і Севастополі, а також у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Херсонській, Миколаївській та Чернігівській областях.

“Укргазбанк” виплачуватиме кошти вкладникам з адресами у Вінницькій, Закарпатській, Київській областях та Києві, а також у Кіровоградській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях.

“Укрексімбанк” буде банком-агентом для вкладників з адресами у Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській та Хмельницькій областях.

Фонд нагадує, що виплата відшкодування буде здійснюватися в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Все по темі: банк  виплати  Дельта 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин