Допоможіть маленькій Марійці здолати важку хворобу

В січні у Марійки Швидь з Кременчука була підвищена температура. Трималася протягом двох тижнів. Лікарі ставили ГРВІ. Але аналізи крові виявили страшне захворювання. У дівчинки – гострий лімфобластний лейкоз.

“Нас одразу поклали в реанімацію в Кременчуці. Там доньці піднімали показники крові – тромбоцити. Машенька була не транспортабельна. Через три дні ми приїхали в Полтаву. Тут Маші зробили дві пункції кісткового мозку. Результати підтвердили, що у доньки – лейкоз”, – розповіла 28-річна Марина Швидь, мама дівчинки.

Наразі Марія знаходиться в онко-гематологічному відділенні Полтавської міської дитячої лікарні. Дівчинці почали робити хіміотерапію.

“Зараз донька на гормонах. Спочатку плакала, просилася додому. Тепер Маша починає звикати до лікарняної обстановки. Вона в мене завжди відкрита до спілкування, але на контакт стала йти погано. Чекаємо результатів нових аналізів. Від них залежить, де ми будемо лікуватися – в Києві чи Полтаві”.

За перші тижні лікування мама дівчинки витратила близько 8-и тис. гривень.

“Дві тисячі коштують гормони, схожа сума й на хіміопрепарати. Плюс – аналізи на Київ. Мами, які лежать із своїми дітьми з такими самими діагнозами, говорять, що на перший блок лікування витратили близько трьохсот тисяч гривень. Все залежить від реакції дитячого організму на хімію. До того ж у неї багато побічних ефектів на серце й шлунок, то вартість лікування зростає. Таким чином треба лікуватися протягом двох років”.

“В мене зараз стресовий стан, то доводиться приймати заспокійливі. Раніше не могла ні з ким спілкуватися, при розмові з родичами – плакала. Машеньку виховую без батька. Він поки що не допоміг із лікуванням дитини, хоч обіцяє. Гроші дають мої батьки-пенсіонери. Батько має інвалідність, мама – після двох інсультів. Сподіваюся, що знайдуться небайдужі люди, які нам допоможуть”, – додала матір.

Повний діагноз Марії Швидь: Лімфобластний лейкоз (перший гострий період).

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку № 5168 7572 7250 5399 ( Отримувач – Швидь Марина Миколаївна).

Телефон матері — 097 148 04 06.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин