«Новий Скрябін»: «Недоречно намагатися наслідувати Андрія»

Концерт розпочався із затримкою. Тож, чекаючи кілька хвилин у майже темряві, глядачі почали плескати у долоні – а далі на екрані з’явилися чорно-білі світлини Кузьми і залунали перші рядки «Давай виключим світло і будем мовчати…».

Потім – певно, вивчені напам’ять абсолютною більшістю присутніх «Люди, як кораблі», «Кинули», «Маршрутка», «Танець пінгвіна», «Шмата».

Необхідно зазначити, що всі ці добре відомі композиції минулого вечора лунали та, певно, сприймалися інакше, ніж у виконанні Кузьми. Як пояснили самі музиканти: «Недоречно було б пробувати переймати манеру виконання Андрія, намагатися його наслідувати. Це буде брехня, яку люди обов’язково відчують». А також зазначили, що «Новий Скрябін» – це просто рок.

Зараз у гурту три вокалісти: Женя Толочний, Ольга Лізгунова та Аніс. Таким було побажання мами Андрія – щоб було кілька вокалістів. Та і, як зазначають самі музиканти, було б нечесно щодо Жені, коли б його порівнювали з Кузьмою.

Вокалісти співали разом та окремо, закликали глядачів співати разом із ними, встати зі своїх місць і танцювати.

Композицією ж, коли кременчужани встали без звернення музикантів, стала «Колискової Анрійка», виконана його мамою Ольгою Кузьменко.

Далі лунали ті пісні, під час яких у декого з глядачів на очах з’явилися сльози – «Мам» та «Старі фотографії».

На завершення концерту – традиційні для Скрябіна коломийки-жарти, бо: «Ми берем мотив простий і слова душевні. Кременчук – найкраще місто – з вами офігенно».

Що ж до самих музикантів, то вони планують переспівати пісні «Скрябіна» по-новому і виступати ще років 20. А також вважають, що у країні «бардак», який був, такий і залишився. Проте у смерті Кузьми не бачать ні політичного замовлення ні переслідувань.

Нагадаємо, до Кременчуцької міської ради кременчужанами подана петиція, в якій пропонується перейменувати одну з вулиць міста на честь Кузьми.

Фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: концерт  Кузьма  Міський палац культури  Скрябін 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин