«Освіта та кар’єра» – впевнений крок у стабільне майбутнє

Цього разу у виставці беруть участь представники 19 навчальних закладів як із Кременчука, так і з усієї України. Приємно, що кількість учасників із кожним роком збільшується, як і їхня географія. Так, цього разу на виставці були присутні представники польських вишів. Узагалі, проведення подібного заходу є дуже важливим, особливо зараз, коли, з одного боку, є багато пропозицій, а з іншого – вибір абітурієнтів обмежений через економічні проблеми в державі.

Однак будувати майбутнє і нову Україну буде саме молодь, і тільки освіта дає їй можливість робити це ефективно і якісно. А от зробити правильний вибір, чітко сформувати свої прагнення і обрати професію, яка буде приносити задоволення, давати можливість розвиватися, можна саме тут, на виставці «Освіта та кар’єра». Тут майбутні абітурієнти та їхні батьки мають змогу поспілкуватися безпосередньо з представниками різних навчальних закладів. Тут вони можуть отримати відповіді одразу на всі запитання, які турбують абітурієнтів.

Традиційно відкриття виставки почалося з привітального слова.

Геннадій Москалик, директор департаменту освіти:

«Я дуже радий вітати сьогодні всіх присутніх із початком чергової, вже традиційної для нашого міста виставки «Освіта та кар’єра». Хочу передати привітальні слова від мера нашого міста Віталія Малецького, який завжди підтримує виставку «Освіта та кар’єра» і знає, наскільки вона є важливою.  Саме такі виставки дають змогу побачити, відчути, визначитися, яку професію обрати, ким стати у цьому житті! Тож я щиро вітаю всіх із сьогоднішнім святом, відкриттям виставки «Освіта та кар’єра». Усім присутнім я хочу побажати плідної співпраці та виважених рішень».

Після цього до слова запросили представників усіх навчальних закладів, які були на цьогорічній виставці.

Від Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського слово взяв Дмитро Рєзнік, відповідальний секретар приймальної комісії:

– Ми вдячні організаторам виставки за можливість зустрітися із сьогоднішніми школярами й розповісти про себе, про наш навчальний заклад, допомогти їм зробити свій вибір. А робити його доведеться кожному, хто закінчує школу цього року. Наш навчальний заклад пропонує величезний перелік професій, серед яких і дуже необхідні у державі технічні напрямки. Тож обирайте!

Далі до всіх присутніх звернувся представник Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Олександр Корень:
– Виставка «Освіта та кар’єра» є просто необхідним заходом. Адже саме тут батьки та майбутні студенти мають змогу отримати всю необхідну інформацію щодо вступу до навчального закладу, його переваг та, головне, повного переліку необхідних документів.

Від наших сусідів із міста Комсомольська виступив представник Комсомольського політехнічного коледжу, викладач Юрій Жуков. Він підкреслив переваги їхнього навчального закладу та подякував організаторам виставки.

Уперше у виставці взяв участь Національний фармацевтичний університет. Від нього всіх привітав заступник відповідального секретаря приймальної комісії Олег Гладченко. Також новачками на виставці були представники Сумського державного університету. Українську академію банківської справи м. Суми представив доктор економічних наук, завідувач кафедри управління та фінансово-економічної безпеки Євген Балацький.

Крім того, цього разу Кременчук відвідав і керівник виставки «Освіта Слобожанщини» Анатолій Янковський: «Подібні зустрічі  є необхідними. Тут є можливість розповісти й показати особливості кожного навчального закладу, допомогти скласти перелік усіх необхідних документів для вступу, відповісти на всі запитання стосовно навчального процесу та організації соціального життя студентів».

Привітала всіх і Тетяна Дрібниця, представниця Wyzsza Szkola Bankowa w Toruniu, Польща. Вона наголосила на тому, що з кожним роком кількість людей на одне фахове робоче місце зростає, тож необхідно дуже виважено ставитися до вибору своєї професії й бути у ній кращим, адже саме це дасть можливість отримати бажану роботу.

Серед представлених на цьогорічній виставці «Освіта та кар’єра» також були: Полтавський технічний університет імені Юрія Кондратюка, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний університет радіоелектроніки, представник державного університету м. Білосток – від компанії «Освіта Маркет», Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Університет економіки м. Бидгощ (Польща).

Постійним учасником виставки є і Кременчуцький медичний коледж. Зараз у ньому навчається більше 1000 дітей за такими напрямками: «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа», «Стоматологія ортопедична». До навчання запрошують як після закінчення 11-и, так і 9-и класів.
Не менш популярними серед відвідувачів виставки завжди є стенди ще одного «старожила» – Кременчуцького льотного коледжу – єдиного у своєму роді та профілі навчального закладу в Україні.

Уже традиційно учасниками виставки стали Кременчуцький педагогічний коледж імені А. Макаренка, ВПУ №7, ВПУ №26, професійний ліцей сфери послуг. Представниця останнього, заступник директора Маргарита Корчукова розповіла про особливості свого навчального закладу та презентувала свій чудовий «смачний» стенд, де була представлена їжа, приготована учнями цього закладу. Цікаво, що цього разу на виставці особливо вражали стенди саме вищих професійних училищ та міських коледжів. Стенд зі смачною їжею представило і ВПУ №26, а на стенді медичного коледжу можна було навіть спробувати  зробити внутрішньовенну ін’єкцію.

ВПУ №7 представив його директор Микола Несен.

Щоденний графік роботи виставки розписаний по годинах, щодня сюди будуть приходити випускники з усіх шкіл міста. Крім того, на виставці чекають й усіх охочих дізнатися, де і як можна отримати освіту. Важливим є і те, що на виставці кожен, хто сюди завітав, може отримати багато друкованої продукції, буклетів із переліком спеціальностей, напрямків навчання, дізнатися контактну інформацію, список повного пакету документів для вступу та необхідних сертифікатів ЗНО для обраного факультету, кількість балів, які потрібно набрати. Це особливо корисно для випускників, які хочуть вступати у виші, що знаходяться не у Кременчуці.

Наприкінці урочистого відкриття слово взяв директор Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати Віктор Гинькут:

– Я щиро вітаю кожного, хто став учасником нашої виставки: випускників, представників навчальних закладів, студентів. Для нас проведення такого заходу є можливістю надати випускникам більш повну інформацію про той чи інший університет, інститут, училище. Я бажаю усім плідного спілкування і оголошую 12-у Міжрегіональну виставку «Освіта та кар’єра» відкритою!

Виставка «Освіта та кар’єра» стала традиційною для нашого міста. Вона неймовірно корисна і дає змогу випускникам правильно обрати свій шлях, своє майбутнє, своє життя.

Все по темі: кар'єра  Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати  освіта 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин