Шість випадків, коли вам відмовлять у субсидії

Спеціалісти “Публічного аудиту” з`ясували, якими методами Мінфін звужуватиме кількість претендентів на отримання субсидій.
Зокрема, завдяки нещодавно внесеним змінам до Закону “Про банки та банківську діяльність”, Мінфін отримав право щодо всіх них отримувати інформацію, яка належить до банківської таємниці. Тепер усе, що стосується обслуговування рахунків фізосіб, операцій за ними, – фактично безперешкодно опиниться у віданні цього відомства.
Перевірятиме відомості, відображені у деклараціях, держава завдяки інформаційній базі, де зібрано дані за деклараціями отримувачів субсидій плюс відомості з ДФС, Пенсійного фонду, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів. Фактично, вона була сформована протягом минулого року.
Тепер процес перевірки доходів громадян, зважаючи на можливість отримання Мінфіном інформації про відкриті рахунки українців, операції та залишки на них, зможе працювати в режимі нон-стоп, а картина за обігом коштів українців буде максимально повною. Виявили недостовірні дані про доходи та майновий стан? Субсидія скасовується, а людина має повернути подвійну суму від уже раніше нарахованої. Власне, процес таких перевірок станом на сьогодні вже запущено – він невідворотний та цілком очікуваний протягом цього року.
Тепер же саме такий контроль дозволить Мінфіну відсіювати “зайвих” в отримуванні субсидій та пільг. За яким алгоритмом це відбуватиметься? Можна пригадати механізм контролю та перевірок субсидіантів, який закладався урядом ще на початку 2015 року. Тоді органи соцзахисту мали звіряти, чи відповідають подані громадянами відомості реальним доходам.А отже, за нашим прогнозом, таки на повну запрацює постанова Кабміну щодо порядку надання субсидій (№ 848 від 21.10.1995 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”). Ключові зміни до неї були внесені 1 травня 2015 року. Вона визначає: претендент на субсидію, який має додаткові джерела для існування, не зазначені в декларації про доходи та майно, не має права претендувати на отримання допомоги від держави. Тобто, якщо:
1. Пенсіонер проживає з 18-річним онуком, який купив собі телефон без її відома за свої накопичені гроші, він субсидії не отримає.
2. Молода сім’я, що проживає в кредитній або орендованій квартирі, яка дозволила собі придбати телевізор чи холодильник, субсидію не отримає.
3. Вчитель, лікар, охоронець, продавець, рядовий держслужбовець із зарплатою у 2000 грн субсидію не отримає, якщо робитиме ремонт у квартирі, дорожчий 50 тис. грн.
4. Здаєте в оренду житлове приміщення або його частину? Наприклад, бабусі здають студентам якісь кімнати, – субсидії не буде.
5. Всі, хто працює без оформлення в установленому порядку трудових відносин, субсидії не отримають.
6. Усі, хто отримує дохід від утримання худоби, птахів, інших тварин, про субсидію можуть забути.

джерело – nev25.blogspot.com

Все по темі: відмовлять  субсидії 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин