Засідання в мерії кременчужани дивитимуться онлайн

епутати Кременчуцької міської ради вчора прийняли рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014 – 2018 роки».

Цією програмою передбачене  придбання та встановлення апаратно-програмного  комплексу для здійснення  онлайн відео-трансляцій засідань у приміщенні Кременчуцької міської ради, завдяки якому з’явиться можливість  прямої трансляції нарад, засідань постійних депутатських засідань, тощо. Запланована також  розробка ОСУД «Електронна рада» та ОСУД «Особистий кабінет депутата», програмного забезпечення для функціонування електронного документообігу.

Серед основних завдань програми  – створення  систем управління базами даних реєстрів та сховище архівних документів в електронній формі, створення відеоконференцзв’язку  в органах місцевого самоврядування, модернізацію апаратно-програмних комплексів у структурних підрозділах виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та ряд інших.  Планується також створення Центру обробки та зберігання даних.

Програмою  передбачено  встановлення  пристроїв системи навігації GPS в громадському транспорті та облаштування  тролейбусних зупинок інформаційним табло, де відображатиметься точний час прибуття транспорту, створення апаратно-програмного комплексу диспетчерського пункту в Кременчуцькому тролейбусному управлінні.

Все по темі: забезпечення  програма  пряма трансляцыя 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин